MMA PLBoksTak Tyson Fury znokautował wycieńczonego Wildera! To były wielkie bomby! [WIDEO]

Tak Tyson Fury znokautował wycieńczonego Wildera! To były wielkie bomby! [WIDEO]

To była trylogia, która zapisze się w historii boksu. Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) nie pierwszy raz udowodnił, że jest bezdyskusyjnym mistrzem wagi ciężkiej. Brytyjczyk w jedenastej rundzie znokautował twardego Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO).

Fury

To była wojna, w której nie brakowało zwrotów akcji. Wycieńczony Amerykanin do samego końca próbował zaskoczyć pojedynczym mocnym uderzeniem. Fury kilkakrotnie był w opałach – dwukrotnie lądował na deskach.

Tak nokautuje ”Król Cyganów”!

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) jest niesamowity! Brytyjczyk mimo dużych problemów obronił tytuły mistrza świata wagi ciężkiej. ”Król Cyganów” w jedenastej odsłonie ostatecznie znokautował twardego Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO).

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Adam Kownacki znowu przeżył “Nordycki Koszmar”. Polak ponownie przegrał przed czasem! Oglądaliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz kolejny przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO), tym razem na gali bokserskiej w Las Vegas.

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO] Widzieliście?

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis