MMA PLBoksTak Tyson Fury znokautował wycieńczonego Wildera! To były wielkie bomby! [WIDEO]

Tak Tyson Fury znokautował wycieńczonego Wildera! To były wielkie bomby! [WIDEO]

To była trylogia, która zapisze się w historii boksu. Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) nie pierwszy raz udowodnił, że jest bezdyskusyjnym mistrzem wagi ciężkiej. Brytyjczyk w jedenastej rundzie znokautował twardego Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO).

To była wojna, w której nie brakowało zwrotów akcji. Wycieńczony Amerykanin do samego końca próbował zaskoczyć pojedynczym mocnym uderzeniem. Fury kilkakrotnie był w opałach – dwukrotnie lądował na deskach.

Tak nokautuje ”Król Cyganów”!

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) jest niesamowity! Brytyjczyk mimo dużych problemów obronił tytuły mistrza świata wagi ciężkiej. ”Król Cyganów” w jedenastej odsłonie ostatecznie znokautował twardego Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO).

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Adam Kownacki znowu przeżył “Nordycki Koszmar”. Polak ponownie przegrał przed czasem! Oglądaliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz kolejny przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO), tym razem na gali bokserskiej w Las Vegas.

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO] Widzieliście?

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.