MMA PLKSWTak to prawda! Michał Materla chce rewanżu z… Roberto Soldiciem!

Tak to prawda! Michał Materla chce rewanżu z… Roberto Soldiciem!

Michał Materla (31-8) wraca do KSW w wielkim stylu! Były mistrz KSW przed własną publicznością już w pierwszej odsłonie zastopował Jasona Radcliffe (17-9). Materla w tym pojedynku udowodnił, że dalej może zaskoczyć kibiców.

Materla

Materla to jedna z największych legend w kraju nad Wisłą. “Cipao” był mistrzem organizacji KSW w wadze średniej w latach 2012-2015. W swojej karierze pokonywał m.in. Tomasza Drwala, Damiana Janikowskiego czy Rousimara Palharesa. Swoją ostatnią walkę stoczył w listopadzie ubiegłego roku, kiedy na gali KSW 56 przegrał w walce wieczoru z Roberto Soldiciem. Po tej walce 37-latek związał się z organizacją EFM SHOW, w której zadebiutuje za nieco ponad miesiąc na gali EFM SHOW 2 w Sofii.

Materla chce rewanżu z Soldiciem!

Tuż po walce Michał Materla (31-8) wyznał, że liczy na rewanż z Roberto Soldiciem (20-3). ”Cipao” zapewnia, że nie chcę się tłumaczyć, ale w pierwszym starciu nie był sobą.

Do ich pierwszej walki doszło w listopadzie 2020 roku. ”Robocop” zdecydował, że spróbuje swoich sił w wadze średniej. Soldić już pod koniec pierwszej odsłony zdemolował legendę KSW.

Zobacz także:

Rzucił FEN dla KSW 66! Paweł Jóźwiak wściekły: Dożywotnio skreślony! Co wy na to?

W dniu dzisiejszym działo się wiele wokół najbliższej gali KSW, najpierw wypadł Tomasz Romanowski z powodów zdrowotnych, a następnie ogłoszone zastępstwo, którym jest Robert Maciejowski (5-3-1). Jednak pojawiły się wcześniej nieujawnione informację ze strony FEN!

Prokuratura złożyła zażalenie w sprawie “Słowika”! Warszawski sąd podjął decyzję! Widzieliście?

Czy nowy boss MMA-VIP pozostanie na wolności? Warszawski sąd podjął decyzję w sprawie zażalenia prokuratury odnośnie Andrzeja Z. ps. “Słowika”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis