MMA PLKSWTak to prawda! Mamed chce… trzeciej walki z Narkunem!

Tak to prawda! Mamed chce… trzeciej walki z Narkunem!

Niespełna dwa dni pozostały do gali KSW 65 w Gliwicach. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy starcie na szczycie kategorii średniej, w którym mistrz – Mamed Khalidov, postara się zatrzymać bezczelnie zmierzającego po drugi pas dominatora dywizji do -77kg, Roberto Soldicia. Pojedynek z Chorwatem bezsprzecznie nakręca 41-latka. Jest jednak walka, której scenariusz również tli się w głowie Khalidova.

Mamed Narkun

Konfrontacja Soldicia z Khalidovem to coś absolutnie wyjątkowego. Dwóch mistrzów. Dwie legendy federacji KSW. Ludzie, którzy wzbudzają emocje kibiców na całym kontynencie. O tym pojedynku mówią wszyscy. W sobotni wieczór dostaniemy odpowiedź na pytanie – czy młodość zatrzyma doświadczenie? Niezależnie od sobotniego rezultatu, zawodnicy doszli już do konsensusu w sprawie ewentualnego rewanżu. Chorwat zapewniał, że jest zdeterminowany, aby doprowadzić do dwóch walk z legendą MMA. Czy podobne zdanie na ten temat ma Khalidov? Nie można tego wykluczyć, jednak jest też pojedynek, którym ponownie zainteresowany jest 41-latek.

Khalidov vs. Narkun 3?

Kilka godzin temu na swoim kanale na YouTube, organizacja KSW – w ramach promocji sobotniego wydarzenia – wypuściła materiał pt. “Mamed Khalidov wspomina walki z innymi mistrzami KSW”. W tym filmiku, mistrz kategorii średniej podsumowuje walki z Michałem Materlą, Borysem Mańkowskim czy Scottem Askhamem. Momentem, który najbardziej przyciąga uwagę jest analiza walki z czempionem dywizji półciężkiej – Tomaszem Narkunem. Khalidov enigmatycznie zakończył analizę stwierdzenie, że trylogia z “Żyrafą” jest jak najbardziej możliwa.

Chciałem zawalczyć z mistrzem kategorii półciężkiej. Nie udało się. Popełniłem błąd, który on wykorzystał, ale ta historia nie zakończyła się na pierwszej walce. Drugi nasz taniec z Tomaszem Narkunem – bardzo wyrównana walka, która mogła pójść na obie strony. Mam nadzieję, że ta historia się nie zakończyła.

Zobacz także:

Jacek Murański o walce żony w MMA: Tam jest moc, dzika moc!

Jacek Murański w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalny debiut żony. O walce Joanny Godlewskiej-Murańskiej mówi się już od jakiegoś czasu. Niewykluczone, że pierwsza walka już w 2022 roku.

Walka Khalidov-Soldić jedną z najlepszych poza UFC i Bellatorem? Tak twierdzi ceniony dziennikarz!

Sobotnia walka wieczoru KSW 65, czyli starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem elektryzuje całą Polskę. Nie tylko w Europie pojedynek na szczycie kategorii średniej wzbudza tyle emocji. Bardzo zainteresowany walką Mameda z “Robocopem” wydaje się być… najważniejsza z postaci związanych z MMA, Ariel Helwani.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis