MMA PLUFCTak to prawda! Jan Błachowicz zgłasza gotowość na walkę z… Francisem N’Gannou!

Tak to prawda! Jan Błachowicz zgłasza gotowość na walkę z… Francisem N’Gannou!

Mistrz UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz wypowiedział się na temat rywala z którym chciałby zawalczyć. Jak się dowiadujemy, Polak jest otwarty na walkę z mistrzem wagi ciężkiej Francisem N’Gannou.

W najnowszym wywiadzie dla BT Sport, “Cieszyński Książę” odpowiedział co myśli na temat potencjalnej walki z Francisem N’Gannou.

Jeśli UFC prześle mi jakąś dobrą ofertę… – powiedział, zapytany o kameruńskiego mistrza. – „Chcesz walczyć z N’gannou w następnej walce?”. Oczywiście! Dlaczego nie.

Jeśli jednak taka oferta się nie pojawi, to zrobię jeszcze kilka walk – dwie, trzy, może cztery – w wadze półciężkiej. A potem spróbujemy w wadze ciężkiej.

Na chwilę obecną na taką walkę nie ma co liczyć. Najpierw Jan Błachowicz w sobotę musi obronić swój pas w starciu z Gloverem Teixeirą. Z kolei “Predator” musi rozprawić się w styczniu z Cirylem Gane.

Zobacz także:

Pudzianowski na celowniku następnego zapaśnika z Senegalu! “Reug Reug” chce pomścić “Bombardiera”!

Ciekawe wieści podał portal wiwsport. Poinformował on, że popularny “Reug Reug” (3-1) walczący obecnie w One Championship chce pomścić “Bombardiera”. Senegalczyk gwarantuje, że jeżeli dostałby kontrakt to pokonał by byłego mistrza świata strongman.

Wygrał milion dolarów w finale PFL, ale zaraz zawalił mu się świat!

Dla Brazylijczyka Bruno Cappelozzy to był najlepszy jak i najgorszy dzień w życiu. W środę wygrał milion dolarów w turnieju MMA, lecz po niej dowiedział się, że jego ojciec zmarł. Zawodnik momentalnie zalał się łzami.