MMA PLMurańskiTak to prawda! Jacek Murański chce zostać Prezydentem Polski: Znam system od wewnątrz! [WIDEO]

Tak to prawda! Jacek Murański chce zostać Prezydentem Polski: Znam system od wewnątrz! [WIDEO]

Jacek Murański ma duże cele! ”Muran” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że zamierza pojawić się w polityce. Murański obiera na cel zostanie Wiceministrem Sprawiedliwości, a następnie… Prezydentem Polski!

Do wyczekiwanego debiutu Jacka Murańskiego dojdzie na drugiej edycji Elite Fighters. Będą to szalone zasady – last man standing. Już niedługo mamy poznać przeciwnika. Co ciekawe będzie to zawodnik, który w przeszłości toczył pojedynki w organizacji KSW. Na liście pojawiają się tacy zawodnicy jak – Marcin Najman, Tomasz Oświeciński czy Akop Szostak.

Murański: Grypsowałem i wiedziałem jak się zachować!

Jacek Murański zaskoczył swoją wypowiedzią w rozmowie z naszym portalem. ”Muran” zdradził, że jego celem jest zostanie Wiceministrem Sprawiedliwości, a następnie Prezydentem Polski. Murański widzi duże szanse, że tak też się stanie.

Moim celem życiowym jest zostanie Wiceministrem Sprawiedliwości w Polsce to takim celem krótkodystansowym na najbliższe parę lat. Mam do tego predyspozycje (merytoryczne i formalne), żeby być Ministrem Sprawiedliwości trzeba być absolwentem prawa, ja nie chcę być Ministrem a Wiceministrem Sprawiedliwości – tu wystarczy mój tytuł magister nauk politycznych i taki wiceminister nawet był ostatnio w rządzie. A moim planem dalekosiężnym, a mam też przygotowanie formalne – a przygotowanie praktyczne polega na tym, że spędziłem niesłusznie (co za chwilę będzie udowodnione) parę lat swojego życia oglądając świat z drugiej strony krat. To nie jest na tą rozmowę, ale to zaraz będzie to wyrzucone w mediach ogólnopolskich. Jako, że spędziłem i grypsowałem i wiedziałem jak się zachować, byłem tam w wyniku pomówienia 60-tki, znam system od wewnątrz i wiem czego temu systemowi brakuje. Mam super przygotowanie praktyczne do pełnienia funkcji Wiceministra Sprawiedliwości, a moim celem dalekosiężnym życiowym jest zostanie Prezydentem Polski.       

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Jacek Murański komentuje zestawienie Najmana z Rychem Szczeną na MMA VIP 3! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj organizacja Elite Fighters ogłosiła, że w walce wieczoru drugiej edycji zobaczymy wyczekiwany debiut Jacka Murańskiego. Już niebawem mamy poznać rywala. Co ciekawe będzie to zawodnik, który walczył w organizacji KSW. Teraz postanowiliśmy skontaktować się z Murańskim, który skomentował nadchodzącą walkę Marcina Najmana.

Romanowski ostro o Parke: Te organizacje freakowe zrobiły z Ciebie zawszonego grubasa! Dojdzie do walki?

Wiele wskazywało na to, że w następnej walce Tomasz Romanowski zawalczy z Adrianem Bartosińskim. Aktualnie wydaje się jednak, że „Tommy” zmienił kurs i jest chętny na zestawienie z… Normanem Parke.