MMA PLFENTak prezentowała się ekipa FEN na targach Go Active! Zobacz urywki treningu medialnego [WIDEO]

Tak prezentowała się ekipa FEN na targach Go Active! Zobacz urywki treningu medialnego [WIDEO]

Foto: FEN
Foto: FEN

W dniach 24-26 maja fani i pasjonaci różnych środowisk sportowych, w tym MMA mieli okazję zobaczyć na żywo w akcji swoich idoli. Na wydarzeniu pojawili się między innymi przedstawiciele organizacji FEN. Jedną z atrakcji zespołu Fight Exclusive Night był trening medialny.

Najbliższa gala FEN 25 odbędzie się 15 czerwca w Ostródzie. W jednej z walk wystąpią dwie topowe polskie zawodniczki wagi muszej. Katarzyna Lubońska zmierzy się z Izabelą Badurek. Oto spotkanie twarzą w twarz:

 

Izabela Badurek może się pochwalić występem w najlepszej organizacji na świecie. Podczas gdy UFC gościło w Krakowie Polka przegrała z Aleksandrą Albu w drugiej rundzie przez poddanie. Starcie z Katarzyną Lubońską będzie jej debiutem w federacji FEN. Trenująca w Łęcznej zawodniczka na media treningu pokazała prawdziwe judo, a w rolę sparingpartnera wcielił się Mateusz Rębecki:

 

Z kolei Lubońska to była zawodniczka KSW, w którego oktagonie pojawiła się dwa razy. Niestety obie jej walki zakończyły się niepowodzeniem. Urodzona w Pile fighterka musiała uznać wyższość Ariane Lipski oraz Diany Belbity. Obecnie jest na fali dwóch zwycięstw, a teraz czeka ją pojedynek ze specjalizującą się w tym samym stylu walki (judo) Izabelą Badurek.

 

Mimo iż nie zobaczymy go w akcji na gali w Ostródzie, moc w oktagonie pokazał jeden z najlepszych kickboxerów w Polsce. Mistrz dwóch topowych organizacji FEN i DSF dał prawdziwy pokaz mocy:

 

Wśród zawodników FEN na targach nie mogło zabraknąć podwójnego mistrza. Andrzej Grzebyk na FEN-ie walczył pięciokrotnie i nikt nie był w stanie mu zagrozić. Pochodzący z Rzeszowa zawodnik zapowiada, że w przyszłości chciałby dzierżyć tytuły mistrzowskie trzech kategorii wagowych.

 

Rafał Kijanczuk na FEN 25 stanie naprzeciw Adama Kowalskiego. Były pretendent do pasa organizacji M-1 Challenge będzie miał okazję zadebiutować w szeregach FEN-u. “Kijana” pokazał na co go stać:

 

Podczas zbliżającej się gali w Ostródzie o pas wagi piórkowej FEN zawalczy Adrian Zieliński. Polak skrzyżuje rękawice z Brazylijczykiem Fabiano Silvą. Były zawodnik ACB zaprezentował wszechstronne umiejętności: