MMA PLUFCTak kiedyś wyglądał Daniel Cormier. Co za sylwetka!

Tak kiedyś wyglądał Daniel Cormier. Co za sylwetka!

Foto: facebook.com/Daniel Cormier

Większość fanów MMA kojarzy Daniela Cormiera (22-2, 1NC) jako “grubaska”. Okazuje się jednak, że w przeszłości zawodnik dysponował dobrze wyrzeźbioną sylwetką, co potwierdzają zdjęcia.

Cormier to niewątpliwie czołowa postać mieszanych sztuk walki. Były mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej już zapisał się w annałach dyscypliny, stając się jedną z jej największych legend.

Niebawem “DC” ponownie będzie mógł udowodnić swą wartość, gdyż stanie on do walki ze Stipe Miociciem (19-3), gdzie na szali będzie pas wagi ciężkiej UFC. Na razie bilans pojedynków między zawodnikami wynosi 1-1.

Gdy mówimy jednak o Cormierze, trudno powiedzieć, by miał on sylwetkę typowego sportowca. Szczególnie w wadze ciężkiej 41-latek nieprzesadnie dba o tzw. rzeźbę, skupiając się na innych aspektach. Nikt zawodnikowi nie może odmówić wytrenowania, lecz na pierwszy rzut oka trudno w Amerykaninie dostrzec prawdziwego atletę.

W przeszłości sprawa dotycząca swojego ciała wyglądała u Cormiera zgoła inaczej. Konto na Twitterze “MMA History Today” opublikowała cztery zdjęcia byłego mistrza UFC, w tym dwa z czasów, gdy “DC” skupiał się jeszcze wyłącznie na zapasach.

Jedna z fotografii udowadnia, iż zapaśnik dysponował bardzo dobrą muskulaturą, tworzoną przez okazałe mięśnie. Ocenę sylwetki Cormiera zostawiamy wam, ale trzeba przyznać, że różnica do dzisiejszych czasów jest znacząca.

Zobacz także:

Skandal w UFC! Jak to oceniacie?

Mateusz Gamrot bardzo szybko wraca do klatki. Będzie to jego ostatni pojedynek w kontrakcie z KSW.

Co to było! Jak to oceniacie?

Dariusz Kazimierczuk ostro trenuje przed dużą walką we wrześniu. ”Lew” sparuje przed starciem z Marcinem Najmanem.