MMA PLArkadiusz WrzosekTak kibice podziękowali Arkowi Wrzoskowi po wielkim zwycięstwie w Rotterdamie! [WIDEO]

Tak kibice podziękowali Arkowi Wrzoskowi po wielkim zwycięstwie w Rotterdamie! [WIDEO]

Te zwycięstwo na zawsze zostanie zapamiętane! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO)podczas Glory 78 w Rotterdamie sprawił wielką sensację. Polak w drugiej rundzie znokautował faworyzowaną legendę – Badra Hari (106-16, 92 KO). Warto zaznaczyć, że był to wielki comeback, bo przecież Wrzosek wcześniej trzykrotnie lądował na deskach.

Niewykluczone, że Wrzosek już niebawem stanie przed natychmiastowym rewanżem z Marokańczykiem. Badr Hari nie składa broni i jak zapewnia zależy mu na drugim starciu z naszym reprezentantem.

Ty jesteś rozczarowany, ja jestem rozczarowany. Rezultat jest frustrujący. Ciężko jest teraz dostrzec pozytywy tej walki. Ale muszę ci powiedzieć, że wczoraj czułem się silny i gotowy. Nie bolało mnie ani przez sekundę, aż do momentu, w którym uderzyła ironia losu. Uderzam jak Badr Hari. Znów poczułem całkowitą kompletność. Wynik jest frustrujący, ale ta droga daje mi dużo odwagi. Jestem na dobrej drodze. Nie przestanę. Po pierwsze, chcę rewanżu. 

Tak kibice podziękowali!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) nie od dziś jest kibicem Legii Warszawa. Zobaczcie jak kibice podziękowali Wrzoskowi za wielki sukces w Rotterdamie. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, a mojej drużynie za ciężki obóz. Nigdy nie zapomnę!!!

Zwycięstwo Wrzoska zostało docenione i zauważone na całym świecie. Polak zebrał mnóstwo gratulacji. Wielki triumf Arka szybko w mediach społecznościowych skomentował Marcin Różalski.

AAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEK WYGRYWA Z BADREM PO NAORAWDE DUŻYCH KŁOPOTACH.NOKAUTUJE KOPNIĘCIEM NA GŁOWE I KOOOOOOOOOOOO.NA KOLANA NIEDOWIARKI U PRZEPRASZAĆ. BRAWOOOOOOO KUMPEL.ŁZY SZCZĘŚCIA U WZRUSZENIA.NOWY KRÓL W MIEŚCIE. AREK WRZOSEK.

Zobacz także:

Grzebyk pewny swego: Roberto pójdzie wyżej, czy pójdzie niżej, i tak go złapię! Co wy na to?

Andrzej Grzebyk (18-4) jest zdeterminowany i pewny swego! Reprezentant Legion Team Tarnów dalej na celowniku ma mistrza Roberto Soldicia (19-3). O takim potencjalnym zestawieniu wspominali fani wielokrotnie.

Ogromny Zuluzinho zawalczy w Polsce! Brazylijczyk mierzył się z Fedorem w Pride! Zaskoczeni?

To już pewne! Zuluzinho to następna zagraniczna postać, która pojawi się w organizacji PunchDown. Niewykluczone, że do debiutu w Polsce dojdzie już na najbliższej piątej edycji. Będzie to zależne od sytuacji covidowej.