MMA PLMMA-VIPTak bije zawodnik MMA VIP! ”Żurom” zaprezentował swoją moc na maszynie! [WIDEO]

Tak bije zawodnik MMA VIP! ”Żurom” zaprezentował swoją moc na maszynie! [WIDEO]

Andrzej Żuromski na brak rywali nie może narzekać. ”Żurom” swoją drugą zawodową walkę ma stoczyć już w styczniu. Tym razem pojawiło się nagranie, na którym Andrzej prezentuje swoją siłę uderzenia. Jaki wynik pokazała maszyna? 

Żuromski zadebiutował osiemnastego czerwca na MMA VIP 2 w Częstochowie. Warto zaznaczyć, że była to walka wieczoru. Andrzej miał swoje momenty w stójce, ale zdecydował parter. W tym zdecydowanie lepiej czuł się Rafał Podejma. ”Antykonfident” w drugiej odsłonie znalazł sposób na poddanie rywala.

Żurom prezentuje siłę ciosu na maszynie!

Andrzej Żuromski już niebawem będzie miał mocne tempo – jeśli mówimy o startach w MMA. W styczniu na MMA VIP 4 czeka go starcie z Tomaszem Chicem.

Już w tym momencie wiemy, że Żuromski w 2022 roku zmierzy się również z debiutującym ”Miśkiem z Nadarzyna”. Niewykluczone, że na koniec kontraktu dojdzie też do wyjaśnienia konfliktu z ”Kazikiem Klimatem Kartelem”.

🗣️ Czy Żurom wygra wszystkie walki⁉️ Żurom pokazuje, że jest silny i obiecuje, że wraca ostro do mocnych treningów 💪‼️W przyszłym roku czeka go walka z Tomkiem Chicem lub Miśkiem z Nadarzyna. Później czeka go pojedynek z Kazikiem‼️Wszyscy wiemy, że Panowie nie pałają do siebie sympatią 🗣🗯 Zrezygnowałem również z alkoholu, niezdrowego jedzenia oraz prowadzę zdrowy tryb życia zapewnia Żurom

🗣️ Czy Żurom wygra wszystkie walki⁉️Żurom pokazuje, że jest silny i obiecuje, że wraca ostro do mocnych treningów 💪‼️W przyszłym roku czeka go walka z Tomkiem Chicem lub Miśkiem z Nadarzyna. Później czeka go pojedynek z Kazikiem‼️Wszyscy wiemy, że Panowie nie pałają do siebie sympatią‼️🗣 🗯 Zrezygnowałem również z alkoholu, niezdrowego jedzenia oraz prowadzę zdrowy tryb życia zapewnia Żurom‼️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Monday, October 4, 2021

Zobacz także:

Zawodnicy MMA VIP ostro o Miśku z Nadarzyna! Będzie grubo na następnej konferencji?!

Tego mało kto się spodziewał! Padły mocne słowa i wydaje się, że na przyszłej konferencji prasowej MMA VIP 3 będzie gorąco. Dwóch zawodników organizacji postanowiło wypowiedzieć się o ”Miśku z Nadarzyna”. Mowa o ”GSP, który na gołe pięści zmierzy się z Kazikiem Klimatem Kartelem i Remi Gruchale. Drugi wspomniany skrzyżuje rękawice z ”Scarface’m” – reprezentantem Mirosława Dąbrowskiego.

Don Kasjo o relacjach z Mateuszem Gamrotem: Wyjaśniliśmy sobie wszystko! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński zdradził, że podczas FAME MMA 11 w szatni porozmawiał z Mateuszem Gamrotem. ”Don Kasjo” zapewnia, że wszystko sobie wyjaśnili. Przypomnijmy, że uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pojawił się w narożniku Aleksandra “Sashy” Muzheiko.