Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLZapasyTadeusz Michalik w MMA? Jasna deklaracja medalisty olimpijskiego w zapasach!

Tadeusz Michalik w MMA? Jasna deklaracja medalisty olimpijskiego w zapasach!

Czy Tadeusz Michalik wystąpi kiedyś w MMA? Brązowy medalista olimpijski w zapasach był gościem Łukasza Jurkowskiego w audycji Jurasówka na antenie Newonce Radio, gdzie opowiedział o swoich najbliższych planach.

Tadeusz Michalik w MMA

Choć przenosiny zapaśników do walk w formule mieszanych sztuk walki są bardzo popularne i bardzo częste wśród sportowców, to Michalik ma w swojej głowie inny cel – są nimi Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Tadeusz Michalik w MMA? Jasna deklaracja medalisty olimpijskiego w zapasach!

“Ja już przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio powiedziałem, że niezależnie od tego czy wrócę z medalem czy bez, to Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 roku to mój najbliższy cel. Paryż to mój cel, tam będą mogli już wejść kibice i się dużo zmieni, bo będą mogli normalnie kibicować na trybunach i Paryż mam już w głowie.”

Michalik ciągnięty za język przez Łukasza Jurkowskiego w końcu powiedział czy jest zainteresowany potencjalną walką w MMA:

“Lubię oglądać MMA i zawsze śledzę to, jak walczą. Oglądam i lubię to, ale ja robię zapasy i nie widzę siebie w MMA. Nie wyobrażam sobie, żebym wszedł do klatki. Nie to, że się boję czy coś, ale jakoś nie mógłbym przełamać tej bariery po prostu.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

ACA 128: Rafał Haratyk kolejnym Polakiem na karcie walk

Rafał Haratyk (14-4-2) powróci do klatki już 11 września. Polski zawodnik wystąpi podczas gali ACA 128 w Mińsku.

Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak na KSW 63

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski (6-3, 4 KO, 1 Sub) przywita 4 września w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych polskich zawodników wagi średniej.

“Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” – książka już w sprzedaży!

Zapraszamy do zakupu najnowszej książki współwłaściciela KSW – “Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis