MMA PLKSW“Ta walka to takie być albo nie być” – Albert Odzimkowski przed KSW 64

“Ta walka to takie być albo nie być” – Albert Odzimkowski przed KSW 64

Foto: KSW

Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie lubiący dawać mocne i efektowne boje Albert Odzimkowski.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Albert ma za sobą długą drogę przez świat sportów walki. Już od pierwszego treningu na macie czuł, że konfrontacja jest czymś, co dobrze mu wychodzi.

– Zaczynałem od judo i od początku jakoś łatwo mi to przychodziło. Potem pojawiła się pierwsza kontuzja. Zmieniłem dyscyplinę, zacząłem boksować, walczyłem w boksie tajskim i MMA, i za każdym razem czułem, że dobrze sobie radzę i z łatwością przyswajam nowe umiejętności. Pomyślałem więc, że chyba jestem w tym całkiem niezły. Dodatkowo ze startu na start coraz mocniej w siebie wierzyłem i z czasem walczenie stało się moim sposobem na życie. Dziś moją największą motywacją do toczenia bojów jest rodzina – żona, syn i mama.

Albert ma za sobą dwie walki w klatce KSW. Pierwszą przegrał, ale dał efektowny bój, który został wyróżniony bonusem. Drugie starcie zakończyło się niejednogłośną decyzją sędziów i Albert ponownie musiał przełknąć gorycz porażki.

– W pierwszej walce miałem tę satysfakcję, że była ona nagrodzona bonusem, więc ciekawa dla widzów. W drugim boju nie wyglądało to już tak dobrze i zdaję sobie z tego sprawę, ale też nie zgadzam się z decyzją sędziów i uważam, że wygrałem ten pojedynek.

Teraz Albert zmierzy się w okrągłej klatce z Jasonem Radcliffe’em.

– Mam świadomość, że to jest dla mnie walka o wszystko. Takie być albo nie być. Radcliffe to bardzo dobry striker i klasowy rywal. Mam jednak gotowy plan na ten pojedynek i bardzo mocno wierzę w siebie.

Przygotowując się do nadchodzącego boju Odzimkowski postanowił wprowadzić pewne zmiany, nie tylko w treningu.

– Na pewno wiele zmieniłem w swoich przygotowaniach. Bardzo zmieniłem też swój styl i poprawiłem wiele aspektów mojej gry. Oczywiście nie będzie tak, że opuszczę brodę, rzucę się na ostre wymiany i będę głupio ryzykował, ale też nie mam zamiaru przesadnie kalkulować. Wchodząc do klatki wiem po co to robię – dla siebie i dla rodziny, ale też po to, żeby dawać emocje kibicom.

Do walki Alberta Odzimkowskiego z Jasonem Radcliffe’em dojdzie już 23 października podczas gali KSW 64.

[artykuł pochodzi z oficjalnej strony Federacji KSW]

Zobacz także:

Kołecki o dużej walce w KSW: Gdybym miał propozycje walki z Narkunem…! Co wy na to?

Rozpędzony kolejnymi zwycięstwami pod banderą KSW – Szymon Kołecki, coraz bardziej aspiruje do walki o pas kategorii półciężkiej. Czy przyszedł już czas na walkę Kołecki vs. Narkun?

Borys Mańkowski o UFC: Za rok spełnię swoje wszystkie cele finansowe i wtedy… Miałby szanse zaskoczyć?

Borys Mańkowski (22-8-1) zapewnia, że w przyszłym roku chciałby spełnić wyznaczone cele i następnie spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie.

Don Kasjo uważa, że w MMA pokonałby Joshuę, Usyka i Wildera: Krótka piłka by z nimi była!

Kasjusz Życiński nie przestaje zaskakiwać. ”Don Kasjo” odpowiadał na kolejne pytania na insta stories. Jeden z fanów zapytał gwiazdy FAME MMA czy pokonałby aktualnych mistrzów świata. Kasjusz zapewnia, że Oleksandr Usyk, Deontay Wilder oraz Anthony Joshua nie mieliby z nim szans w formule… MMA!