MMA PLFAME MMATa sytuacja na FAME CAGE wzbudziła zażenowanie! Bardzo dziwny telefon do studia

Ta sytuacja na FAME CAGE wzbudziła zażenowanie! Bardzo dziwny telefon do studia

W ostatnim odcinku FAME CAGE udział wzięli Paramaxil, Arkadiusz Tańcula i Aniela “Lil Masti” Bogusz. Program prowadził Sylwester Wardęga. W pewnym momencie do studia zadzwonił telefon, który jedyne co wniósł, to poczucie żenady zawodnikom siedzącym na fotelach.

Ta sytuacja na FAME CAGE wzbudziła zażenowanie! Bardzo dziwny telefon do studia
Foto: Ta sytuacja na FAME CAGE wzbudziła zażenowanie! Bardzo dziwny telefon do studia

Gala FAME MMA 15 tuż tuż. 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejne wydarzenie, podczas którego widzowie będą mogli podziwiać walki internetowych celebrytów. W pojedynku wieczoru wystąpią Marta Linkiewicz oraz Aniela Bogusz, co będzie rewanżem za starcie z gali nr 4.

Co-main eventem będzie bój “Xayoo” z Konopskym, a jeszcze wcześniej w klatce rzymskiej naprzeciw siebie staną Kacper Błonsky oraz Marcin Dubiel. Panowie również mieli ze sobą do czynienia kilka gal wcześniej. Wówczas w pojedynku na zasadach MMA zwyciężył Błonsky.

Dziwny telefon na FAME CAGE!

Nie można zapomnieć także o rewanżowych pojedynkach Tańculi z Murańskimi. Tym razem reprezentant Grapplingu Kraków podejmie obu “Muranów” na jednej gali. Jeżeli byłby niezdolny do starcia z ojcem, wówczas na jego miejsce wskoczy “Szalony Reporter”.

Zobacz: Lil Masti na FAME 15 CAGE zdradziła, że chciałaby walczyć z facetem: Od razu o nim pomyślałam!

Galę poprzedzają konferencje, programy Face to Face oraz FAME CAGE. W ostatnim z wymienionych wystąpili niedawno Tańcula, Paramaxil i Lil Masti. W pewnym momencie doszło do telefonu od widza, który nie grzeszył inteligencją.

Dzisiaj reżyserka mi mówiła, że poziom telefonów ogólnie spada i że niechętnie łączą ludzi. Teraz rozumiem, dlaczego.

– skomentował Wardęga.

Fragment opisanej wyżej sytuacji dostępny na YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis