MMA PLArchiwumBoxdelSzyszka zawiesza współpracę z Boxdelem i Dubielem! Jest oświadczenie trenera!

Szyszka zawiesza współpracę z Boxdelem i Dubielem! Jest oświadczenie trenera!

Przemysław Szyszka postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych i tym samym opublikować ważne oświadczenie. Trener postanowił zawiesić współpracę z Michałem ”Boxdelem” Baronem i Marcinem Dubielem. Szyszka podkreśla, że nie wydaje osądu, ale w całej sytuacji jest wstrząśnięty wszystkimi doniesieniami, które wypłynęły w internecie po materiale Sylwestra Wardęgi.

Boxdel

Szyszka wrócił po latach do startów zawodowych. Miało to miejsce na gali Fight Club 2, gdzie szybko duszeniem zza pleców poddał niepokonanego dotąd Hendrika Costę z Brazylii. W ostatnim starciu Szyszka zadebiutował w FAME MMA. Przemysław wystąpił na FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie zmierzył się z Norbertem Daszkiewiczem. Zapaśnik zdecydowanie zaskoczył swoją dyspozycją w stójce. Daszkiewicz po pełnym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Jest oświadczenie!

Przemysław Szyszka zawiesza współpracę z Michałem ”Boxdelem” Baronem i Marcinem Dubielem, którzy przygotowywali się do walk pod jego okiem.

Zdarzenie jakie wyniknęło zmusza mnie do zawieszenia współpracy z Marcinem Dubielem i Michałem Baronem (Boxdelem). Dostaje ogromną ilość wiadomości o tej sytuacji. Jestem wstrząśnięty oskarżeniami jakie do mnie docierają, jednak nie wydaje osądu. Czekam na rozwój sytuacji i potwierdzenie oskarżeń. Znam Marcina od lat, wielokrotnie pomagał mi, jak i moim bliskim. Nigdy przez te lata nie miałem podstaw, aby martwić się o jego czyny, bądź zapędy do nieletnich. Sam mam dzieci i nie dopuszczam myśli ,że ktoś mógłby je skrzywdzić. Chcę nadmienić, że jestem stanowczym wrogiem pedofilii i ukrywania jej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis