MMA PLKSWSzymon Kołecki wypada z KSW 55. Walka z “Jurasem” przeniesiona

Szymon Kołecki wypada z KSW 55. Walka z “Jurasem” przeniesiona

Szymon Kołecki (8-1) niestety nie zawalczy na gali KSW 55, która odbędzie się już 10 października. Jego pojedynek z Łukaszem Jurkowskim (17-11) zostanie przeniesiony na inny termin.

Były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów doznał kontuzji podczas treningu. Uraz szyi wyklucza jego udział w październikowej gali.

Starcie Kołeckiego z Jurkowskim zostało przeniesione już po raz drugi. Do walki miało dojść już w sierpniu na gali KSW 54. Wtedy jednak pojedynek odwołano z powodu kontuzji “Jurasa”.

Szymon Kołecki skomentował kwestię kontuzji również na swoim fanpejdżu na Facebooku.

“Niestety, na gali KSW 55 nie zawalczę z powodu kontuzji. Kilka dni temu po wielu badaniach i konsultacjach zostało zdjagnozowane u mnie przemęczenie naczynia krwionośnego w szyi i do czasu pełnego wyleczenie lekarze nie dali mi zgody na treningi , a tym bardziej na walkę ponieważ w przypadku pogorszenie się stanu zdrowia mogłoby zrobić się niebezpiecznie. Badania kontrolne mam 1 października i mam nadzieję po tej dacie wrócić do pełnych treningów. Przepraszam wszystkich kibiców, których brak mojej walki zasmuci, ale zdrowie najważniejsze. Trzymajcie kciuki 💪. Do zobaczenia na gali najszybciej jak się da.”

Niestety, na gali KSW 55 nie zawalczę z powodu kontuzji. Kilka dni temu po wielu badaniach i konsultacjach zostało…

Opublikowany przez Szymona Kołeckiego Poniedziałek, 14 września 2020

Na sytuację zareagował również jego niedoszły/przyszły rywal, czyli Łukasz Jurkowski. “Juras” życzy Kołeckiemu powrotu do zdrowia i deklaruje gotowość do walki w późniejszym terminie.

“Niestety taki jest to sport… nie ma co nic więcej pisać. Szybkiego powrotu do zdrowia Szymon. Do zobaczenia w klatce oby jeszcze w tym roku👊🏻 Będę gotowy.”

Niestety taki jest to sport… nie ma co nic więcej pisać. Szybkiego powrotu do zdrowia Szymon. Do zobaczenia w klatce oby jeszcze w tym roku👊🏻 Będę gotowy.

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Poniedziałek, 14 września 2020

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!