MMA PLGrapplingSzymon Kołecki wygrywa zawody grapplingowe przed walką z Janikowskim na KSW 52 [WIDEO]

Szymon Kołecki wygrywa zawody grapplingowe przed walką z Janikowskim na KSW 52 [WIDEO]

Szymon Kołecki (7-1) już 7 grudnia zmierzy się z Damianem Janikowskim (4-2) na gali KSW 52 w Gliwicach. Tymczasem ciężarowiec szlifuje swoje umiejętności parterowe biorąc udział w zawodach grapplingowych.

Szymon Kołecki wygrywa zawody grapplingowe
Foto: Szymon Kołecki Facebook

Kołecki wziął udział w zawodach No Gi Fight Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim, o czym informował w mediach społecznościowych.

“Pierwsza walka w turnieju No GI Fight Grappler CUP zwycięska. Czekam na kolejne starcie 👍🙂”

Pierwsza walka w turnieju No GI Fight Grappler CUP zwycięska. Czekam na kolejne starcie 👍🙂

Opublikowany przez Szymon Kołecki Sobota, 5 października 2019

 “Druga walka ‘do przodu’ i zwycięstwo podczas turnieju No GI Fight Grappler CUP w Mińsku Mazowieckim. Kolejne bezcenne doświadczenie w sportach walki 👍🙂”

Druga walka 'do przodu' i zwycięstwo podczas turnieju No GI Fight Grappler CUP w Mińsku Mazowieckim. Kolejne bezcenne doświadczenie w sportach walki 👍🙂MANTO Polska / mantoshop.pl

Opublikowany przez Szymon Kołecki Sobota, 5 października 2019

Ostatecznie po dwóch zwycięstwach Kołecki zajął pierwsze miejsce w zawodach. Poniżej fragmenty pojedynków zamieszczone przez samego zawodnika na jego fanpejdżu.

Najciekawsze momenty podczas dzisiejszych walk w X Turniej No GI Fight Grappler CUP 2019 w Mińsku Mazowieckim 🙂 MANTO Polska / mantoshop.pl Hydro-Truck sp. z o.o

Opublikowany przez Szymon Kołecki Sobota, 5 października 2019

Pojedynek z Damianem Janikowskim na gali KSW 52 będzie starciem dwóch medalistów olimpijskich. Kołecki zdobył srebrny i złoty medal w podnoszeniu ciężarów, zaś Janikowski brązowy w zapasach. Ze względu na to, z jakiej dyscypliny wywodzi się rywal Kołeckiego istnieje bardzo duża szansa, iż walka przeniesie się do parteru. Wysokie umiejętności w tej płaszczyźnie mogą się okazać więc dla niedawnego pogromcy “Pudziana” bardzo pomocne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis