MMA PLNajnowszeSzymon KołeckiSzymon Kołecki we freakach? Podobno padło kilka ciekawych propozycji!

Szymon Kołecki we freakach? Podobno padło kilka ciekawych propozycji!

Szymon Kołecki rozważa różne opcje na walkę powrotną, w tym występ we freakach.

Szymon Kołecki we freakach
Foto: PAP

Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie wznowił już treningi i powoli zaczyna wracać do formy. Prognozy są jednak optymistyczne! Mirosław Okniński uważa, że jego podopieczny będzie w pełnej gotowości bojowej za raptem kilka tygodni.

Jako że Kołecki nie ma podpisanego kontraktu z żadną organizacją, to może przebierać w ofertach – a tych ma rzekomo nie brakować.

Jak zdradził w wywiadzie dla FANSPORTU TV – dostał propozycje od różnych federacji, wliczając w to te freakowe. Decyzja jeszcze nie zapadła, natomiast rozmowy się toczą.

Jest i nawet jest kilka ciekawych propozycji. Różnych, skrajnych można powiedzieć. Natomiast gdzieś tam sobie spokojnie rozmawiamy. Jeżeli chodzi o federacje takie sportowe, to ja bezpośrednio zawsze rozmawiam. Natomiast jak chodzi o federacje zagraniczne, czy mniej sportowe, to mam od tego swojego przedstawiciela i on co jakiś czas podsyła mi zapytania i informacje dotyczące tego z kim, gdzie, w jakiej wadze, ile rund. Nie ma jeszcze konkretnej położonej na stół oferty, jednak wydaje się, że one są bliskie.

ZOBACZ TAKŻE: Znamy pełną kartę walk gali Babilon MMA 46. Kto zawalczy w Międzyzdrojach?

Waszym zdaniem, gdzie zobaczymy Szymona Kołeckiego? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis