MMA PLBoksSzymon Kołecki vs Krzysztof “Diablo” Włodarczyk już w tę sobotę!

Szymon Kołecki vs Krzysztof “Diablo” Włodarczyk już w tę sobotę!

Ciekawy pojedynek w sportach walki – Szymon Kołecki vs Krzysztof “Diablo” Włodarczyk odbędzie się już w tę sobotę. 14 sierpnia na przeciwko siebie staną: złoty medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów oraz zawodnik KSW i zawodowy pięściarz – były mistrz świata WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej.

Pojedynek między Szymonem Kołeckim a Krzysztofem Włodarczykiem odbędzie się na zasadach boksu. Panowie przeboksują trzy rundy po trzy minuty.

Szymon Kołecki vs Krzysztof “Diablo” Włodarczyk już w tę sobotę!

Pojedynek ten odbędzie się w szczytnym celu. Kołecki i Włodarczyk wezmą udział w pikniku charytatywnym na Błoniach Zamkowych w Ciechanowie. Ich pojedynek ma wypromować wydarzenie, na którym zbierane będą środki na leczenie chorej Mii, która zmaga się z wrodzoną wadą kręgosłupa.

Przypomnienie o tej konfrontacji w mediach społecznościowych zamieścił Szymon Kołecki:

“Nas dwóch na pięści 👊🏻 już w tę sobotę w Ciechanowie – Zapraszam 😎💪”

Poniżej fragment opisu zbiórki na leczenie Mii -> ZBIÓRKA TUTAJ.

“Od samego początku ciąży pojawiały się komplikacje. Każda wizyta lekarska i badania USG pokazywały córeczkę w tym samym ułożeniu, na jednym boku. Specjaliści podejrzewali problemy z kręgosłupem, ale co dokładnie to miało znaczyć? Być może nigdy nie będzie chodzić. Może jest to uszkodzenie rdzenia? Musieliśmy czekać do narodzin, a ja nie mogłam pogodzić się z myślami, zadręczając się różnymi scenariuszami. 

Lekarze nie potrafili mi powiedzieć, jak zaawansowane będzie uszkodzenie kręgosłupa córeczki. Byłam załamana. Zaraz po narodzinach zabrali ją na OIOM…”

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.