MMA PLKSWSzymon Kołecki odchodzi z KSW! Wyznał, że po Akopie zaproponowano mu “najlepszego zawodnika w KSW”

Szymon Kołecki odchodzi z KSW! Wyznał, że po Akopie zaproponowano mu “najlepszego zawodnika w KSW”

Sensacyjna wiadomość dotarła do nas z obozu KSW! Szeregi polskiego giganta zajmującego się mieszanymi sztukami walki opuścił właśnie Szymon Kołecki!

Szymon Kołecki odchodzi z KSW

Były złoty medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów oraz jedna z największych gwiazd wśród zawodników Federacji KSW w rozmowie z Onetem poinformował o zerwaniu kontraktu ze swoim pracodawcą.

Powodem takiej decyzji była propozycja, jaką otrzymał od właścicieli Federacji KSW.

Szymon Kołecki odchodzi z KSW! Wyznał, że po Akopie zaproponowano mu “najlepszego zawodnika w KSW”

Ci chcieli rzekomo, by po pokonaniu w 47 sekund Akopa Szostaka na KSW 62, Kołecki wszedł do klatki z… Tomaszem Narkunem, o którym sam mówi, że ten jest “najlepszym zawodnikiem w KSW”.

Oto szczegóły tej sytuacji:

“Umówiliśmy się z władzami federacji KSW, że stoczę w tym roku jeszcze jeden pojedynek za normalną stawkę, ale nie było mowy o starciu o pas z kimś takim, jak niepokonany od pięciu lat w wadze półciężkiej Tomasz Narkun. A taką właśnie dostałem ofertę. I ją odrzuciłem. Nigdy wcześniej tego nie zrobiłem, ale w tym wypadku oczekiwałem więcej czasu na przygotowania niż tylko niespełna osiem tygodni. A tylko tyle mi zaproponowano, choć ja byłem po dwumiesięcznym roztrenowaniu. Nie chciałbym takiej walki jedynie “zaliczyć”, a dać sobie szansę na zwycięstwo. Do tego jednak trzeba przygotować odpowiednią formę – mówi Szymon i nie ukrywa, że w walce z tak uznanym przeciwnikiem liczył także na inną stawkę niż standardowa.

Mowa w końcu o przeciwniku, który jest najlepszym zawodnikiem w KSW. Okazało się jednak, że na rozmowę nie ma szans, więc w tej sytuacji lepiej będzie się rozstać. Mogłem oczywiście trzymać się zapisów umowy i dochodzić swoich praw, ale uznałem, że będzie lepiej, jeśli każdy pójdzie w swoją stronę. Zawsze chciałem wystąpić w KSW, dokonałem tego, ale ta część historii właśnie się skończyła.”

Cała rozmowa do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC!

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

Jan Błachowicz o rewanżu z Teixeirą i terminie powrotu: “Mam jeszcze czas żeby odebrać pas”

Jan Błachowicz nie załamuje rąk i ma w planach powrót na szczyt dywizji półciężkiej UFC.

Gale Najmana budzą duże zainteresowanie! Popularny raper na bieżąco komentował walki!

Jak widać organizacja MMA VIP budzi coraz to większe zainteresowanie. Trzecia edycja odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. Transmisję z gali wykupił chociażby popularny raper – ”Żabson”, który na bieżąco komentował kontrowersyjne walki na MMA VIP 3.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis