MMA PLKSWSzymon Kołecki nie chce walki z Jurkowskim: Nie jestem jakimś śmieciem, żebym wchodził do klatki, kiedy Jurasowi się zachce

Szymon Kołecki nie chce walki z Jurkowskim: Nie jestem jakimś śmieciem, żebym wchodził do klatki, kiedy Jurasowi się zachce

Bardzo mocnego wywiadu gwiazdor KSW Szymon Kołecki udzielił Arturowi Mazurowi z portalu sportefakty.wp.pl. Przyznał tam, że nie chce walki z Łukaszem Jurkowskim.

Kołecki nie chce walki z Jurkowskim

A starcie to było już dwukrotnie zestawiane. Po powstaniu w mediach społecznościowych hashtagu #JurasKołecki, organizacja KSW dwa razy już próbowała doprowadzić do takiej konfrontacji. Za pierwszym razem z powodu kontuzji wypadł “Juras”, a przy drugiej próbie z podobnym problemem musiał zmierzyć się Szymon Kołecki.

Teraz – na gali KSW 61 – dojdzie do walki Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim, po której “Juras” planuje zawalczyć właśnie z Szymonem Kołeckim. Oczywiście, jeśli Jurkowski okaże się zwycięzcą walki z “Pudzianem”.

Problem jednak w tym, że Szymon Kołecki takiej walki w ogóle nie planuje.

Szymon Kołecki nie chce walki z Jurkowskim: Nie jestem jakimś śmieciem, żebym wchodził do klatki, kiedy Jurasowi się zachce

W rozmowie z Arturem Mazurem (całość -> TUTAJ) przyznał, że nie planuje w ogóle wychodzić do klatki z Łukaszem Jurkowskim:

“W ogóle nie planuję walki z “Jurasem”. Nasz pojedynek już wielokrotnie miał dojść do skutku. Jestem w kontakcie z KSW, mamy plany na kolejne starcie i w żadnym z tych planów Jurkowski nie występuje. Nie spodobała mi się ta właśnie wypowiedź, że “jak wygram z Mariuszem, to wtedy walczę z Kołeckim i to musi dojść do skutku”. Nic nie musi dojść do skutku, a Jurkowski nie będzie sobie wybierał, kiedy będzie walczył z Kołeckim.

Ja nie jestem jakimś śmieciem, który będzie się przygotowywał i wchodził do klatki, kiedy “Jurasowi” zachce się ze mną walczyć. Nie mam żadnych propozycji walki z nim i mam nadzieję, że takie się nie pojawią.”

Zobacz także:

Utytułowana zawodniczka sportów stójkowych rywalką Karoliny Owczarz na KSW 61

Starcie pań, w którym wystąpią Karolina Owczarz (3-1, 2 Sub) i Monika Kučinič (1-0), zamyka kartę walk gali KSW 61. Już 5 czerwca Polka zejdzie kilka kilogramów niżej, a jej rywalką w mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA będzie utytułowana zawodniczka sportów uderzanych ze Słowenii. Starcie odbędzie się w umownym limicie 53,5 kg.

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości!

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.

Jak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Aspirujący do miana nowej gwiazdy KSW Robert Ruchała postawił na treningi z najlepszymi! 23-latek przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie w Czerwonym Smoku jego sparingpartnerami są m.in. Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis