Szymon Bajor przed FEN 26: Obawiam się uderzenia Sianosa

Foto: materiały własne
Foto: materiały własne

Już tylko kilka dni dzieli fanów polskiego MMA od FEN 26. Podczas imprezy swoją serię zwycięstw zamierza podtrzymać Szymon Bajor (19-8). Po media treningu zawodnik szerzej opowiedział nam o jego najbliższym starciu.

Obecnie Bajor jest w trakcie budowania kolejnej dobrej serii w karierze. Aktualnie zawodnik ma na swoim koncie dwie wygrane z rzędu. Szansa na przedłużenie passy pojawi się w sobotę, kiedy to 31-latek zmierzy się z Marcinem Sianosem (4-3).

Wspomniany Sianos jest dużo mniej doświadczony od rywala. Mimo tego nasz rozmówca z szacunkiem podchodzi do fightera, który wszystkie swoje pojedynki kończył nokautami. Bajor nie ukrywa, że obawia się ciosu przeciwnika, toteż zamierza on nie przyjmować ciosów. Pełną rozmowę z rzeszowianinem prezentujemy poniżej.

FEN 26 odbędzie się w najbliższą sobotę. Miejscem rozegrania gali jest wrocławska Hala Orbita. Kibice obejrzą łącznie dziewięć pojedynków, jeden z nich zostanie rozegrany w formule K-1. Walkę wieczoru wydarzenia stanowi starcie o pas wagi średniej pomiędzy Andrzejem Grzebykiem (15-3) a Robertem Fonsecą (12-3, 1NC).