MMA PLKSWSzymański chce Legierskiego: Uzmysłowię ci przepaść w KSW

Szymański chce Legierskiego: Uzmysłowię ci przepaść w KSW

Roman Szymański chce powitać Mateusza Legierskiego w Federacji KSW. Były pretendent do mistrzostwa dywizji piórkowej ma zamiar pokazać różnicę między polskim gigantem a czeską organizacją Oktagon MMA.

Mateusz Legierski (6-0) został nowym zawodnikiem Federacji KSW w tym tygodniu. Polska organizacja oficjalnie potwierdziła angaż Legierskiego w swoich mediach społecznościowych.

Szymański chce Legierskiego: Uzmysłowię ci przepaść między KSW a Oktagon MMA

Mateusz Legierski zadebiutował w MMA we wrześniu 2018 roku i od tamtej pory nie zaznał goryczy porażki. W pierwszym zawodowym starciu „Dynamit” wygrał przez nokaut w drugiej odsłonie. Zwycięstwa przed czasem stały się znakiem rozpoznawczym 23-latka, który wygrywał za pomocą ciosów i jednego poddania cztery kolejne pojedynki. W marcu ubiegłego roku cieszynianin zadebiutował w uznanej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA i po trzech wygranych dostał szansę walki o pas kategorii lekkiej.

Roman Szymański nie jest pod wrażeniem niepokonanego mistrza wagi lekkiej organizacji Oktagon MMA. W mediach społecznościowych przyznał, że chętnie powita nowego zawodnika w największej polskiej organiazcji mieszanych sztuk walki:

“Widzę, że wszyscy cię ładnie przywitali Mateusz “Dynamit” Legierski, przyjąłeś gratulacje i nawet już przymierzasz też pas mistrzowskiego w kategorii lekkiej, a ja z chęcią uzmysłowię ci jaka przepaść dzieli KSW od OKTAGON MMA!”

Widzę, że wszyscy cię ładnie przywitali Mateusz "Dynamit" Legierski, przyjąłeś gratulacje i nawet już przymierzasz też…

Opublikowany przez Romana Szymańskiego – MMA Fightra Piątek, 29 maja 2020

Zobacz także:

Niepokonany mistrz Oktagon MMA dołącza do polskiego giganta!

Poważne wzmocnienie Federacji KSW! W szeregi największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki dołączył niepokonany mistrz organizacji Oktagon MMA.

Pudzianowski w FEN. Wielkie wzmocnienie organizacji!

Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO) podpisał kontrakt z FEN. Debiut pod szyldem federacji 39-letniego fightera będzie miał miejsce 13 czerwca podczas gali FEN 28.