MMA PLGamrotSzykuje się hitowe starcie? Pojawiają się doniesienia o walce Gamrota z… Makhachevem!

Szykuje się hitowe starcie? Pojawiają się doniesienia o walce Gamrota z… Makhachevem!

To byłaby dopiero walka! Jak donosi sport.pl Mateusz Gamrot (18-1) w swoim następnym pojedynku zmierzy się z… Islamem Makhachevem (19-1). Warto zaznaczyć, że Dagestańczyk aktualnie jest na 11 pozycji w oficjalnym rankingu UFC w kategorii lekkiej.

30-latek wrócił na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej. Przypomnijmy, że ”Gamer” po ostatnim starciu zgarnął już drugi bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów. Zobaczcie w jakim stylu Polak zakończył pojedynek z Scottem Holtzmanem, dla którego była to dwunasta walka w UFC.

Gamrot stanie przed wielkim wyzwaniem?

Sportowe Fakty w ostatnim czasie donosiły o pojedynku Mateusza Gamrota (18-1) z doświadczonym Jeremy Stephensem (28-18). Zupełnie inne informacje ma sport.pl, który twierdzi, że ”Gamer” w najbliższym starciu zmierzy się z Islamem Makhachevem (19-1), który ma problem z dograniem następnego przeciwnika.

Paul Felder oraz Rafael Dos Anjos to następni zawodnicy, którzy w ostatnim czasie odrzucili propozycję walki. Makhachev ma dość tej sytuacji, bo chce jak najszybciej udowodnić, że należy do ścisłej czołówki wagi lekkiej.

29-latek przez wielu jest wskazywany jako następca Khabiba Nurmagomedova. Dagestańczyk aktualnie może pochwalić się passą siedmiu zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem.

Zobacz także:

Kim jest ”Żurom”? Przeciwnik Antykonfidenta na MMA VIP 2!

Czas przedstawić sylwetkę Andrzeja Żuromskiego, który osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” podczas MMA VIP 2 zmierzy się z ”Antykonfidnetem”.

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.