MMA PLDon Kasjo”Szuli” o potencjalnej walce Malczyński vs Kasjo na FAME MMA: Zapraszamy do tańca! [WIDEO]

”Szuli” o potencjalnej walce Malczyński vs Kasjo na FAME MMA: Zapraszamy do tańca! [WIDEO]

Grzegorz Szulakowski (9-4) nie może doczekać się powrotu do klatki. Niewykluczone, że 33-latek jeszcze w tym roku stoczy następny pojedynek w organizacji KSW. Udało nam się porozmawiać z ”Szulim” o ostatnich starciach na FAME MMA czy choćby o wielkim sukcesie Jana Błachowicza.

Wojownik z Namysłowa będzie chciał przerwać złą serię porażek. Zaczęło się od wielkiej szansy mistrzowskiej. Grzegorz w czwartej odsłonie musiał uznać wyższość Mateusza Gamrota. Niecałe dziewięć miesięcy później była przegrana jednogłośną decyzją sędziów z Marianem Ziółkowskim.

Szulakowski ostatnią walkę stoczył w grudniu poprzedniego roku. ”Szuli” na KSW 52 w Gliwicach został szybko znokautowany z rąk niepokonanego Shamila Musaeva.

Szulakowski o walce Malczyński vs Kasjo: Zapraszamy do tańca!

Grzegorz Szulakowski (9-4) nie walczył już dawno, ale to nie oznacza, że nie było co robić. ”Szuli” pojawił się choćby na gali FAME MMA 7 w narożniku swojego podopiecznego Dawida Malczyńskiego, który w Łodzi pokonał przed czasem Wojciecha Gole.

Gdy pojawia się temat sportowych zestawień przy eventach FAME MMA od razu nasuwają się komentarze potencjalnej walki Marcina Malczyńskiego z Kasjuszem Życińskim. O takie zestawienie zapytaliśmy Szulakowskiego.

Zapraszamy do tańca. Ja bym to chętnie zobaczył. Poszlibyśmy po kolejną wygraną. Aczkolwiek nie wiem czy Kasjusz będzie chciał się bić w MMA. Bo z tego co wiem – on tylko chce w boksie. Jeśli się zgodzi na MMA to lecimy.

Cała rozmowa poniżej:

Do wyczekiwanego debiutu Marcina Malczyńskiego doszło w październiku poprzedniego roku. Podczas FAME MMA 5 w Ergo Arenie zawalczył o pas organizacji. Malczyński po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marka ”AdBustera” Hoffmanna. 

Zobacz także:

Błachowicz zdradził, kiedy zamierza bronić pasa! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz dokonał czegoś wielkiego. Polak zdradził, kiedy chciałby stanąć do pierwszej obrony

Haratyk domaga się walki o pas! Zostanie wysłuchany?

Mocna deklaracja Rafała Haratyka. Podopieczny Damiana Herczyka w ostatniej walce pokazał z kapitalnej strony