Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGrzegorz SzulakowskiSzuli krytycznie o swojej przegranej z Parke: Ch*ja pokazałem tak naprawdę! [WIDEO]

Szuli krytycznie o swojej przegranej z Parke: Ch*ja pokazałem tak naprawdę! [WIDEO]

Grzegorz Szulakowski podczas walki wieczoru PRIME SHOW MMA 2 wrócił do klatki po dłuższej przerwie. ”Szuli” po pełnych 3-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Normanem Parke. Pojedynek dostarczył naprawdę dużo emocji. ”Stormin” udowodnił, że dalej może rywalizować na wysokim poziomie w pro sportowym MMA.

Szulakowski

Od samego początku widzieliśmy mocne tempo. Były zawodnik UFC wyprowadzał dużo niskich kopnięć. Grzegorz dopiął swego i zdobył efektowne obalenie, ale nie mógł utrzymać na długo rywala w parterze. Polak próbował też zaskoczyć skrętówką. W drugiej Szulakowski wyglądał naprawdę nieźle. Sam zaczął często wyprowadzać niskie kopnięcia i wchodzić w wymiany bokserskie z Parke. W końcówce walki Parke w parterze trafił mocnym łokciem. Pojawiło się sporo krwi.

Szulakowski: Dziękuję wszystkim tym co trzymali za mnie kciuki!

Grzegorz Szulakowski zabiera głos po przegranej w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni.

Dziękuję wszystkim tym co trzymali za mnie kciuki. No niestety dzisiaj nie wyszło. Parke okazał się lepszy, ale świat się nie łamie. Wracam do domu zaraz, lecę na jointa/browara w końcu, jakąś pizze. Za ponad 3 miesiące rodzi mi się dzieciak, więc skupiam się na tym (…) Ch*ja tak naprawdę pokazałem.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili! Widzieliście?

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO] Ucieszył?

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis