MMA PLSCFSzulakowski vs Sowiński zmierzą się na SCF 4! Nietypowa formuła walki!

Szulakowski vs Sowiński zmierzą się na SCF 4! Nietypowa formuła walki!

Do ciekawej walki dojdzie na gali SCF 4, która już 24 lutego odbędzie się w Kępnie. Na przeciwko siebie staną Grzegorz Szulakowski i Artur Sowiński. Starcie tych dwóch znanych z występów m.in. w Federacji KSW zawodników odbędzie się na niecodziennych zasadach.

Szulakowski vs Sowiński zmierzą się na SCF 4

Gala Solo Combat Federation to głównie pojedynki w MMA i na papierze, gdyby to starcie odbyło się właśnie w tej formule, to byłaby tak zwana “petarda”. Szuli i Kornik umówili się jednak na inne zasady.

Szulakowski vs Sowiński zmierzą się na SCF 4! Nietypowa formuła walki!

Jak tłumaczy to w obszernym wpisie w mediach społecznościowych Grzegorz Szulakowski, pierwotnie walka ta miała odbyć się w formule bokserskiej, ale ostatecznie zawodnicy zmierzą się w… grapplingu!

Starcie to będzie bowiem pojedynkiem w parterze!

“No dobra moi drodzy.. pierwotnie miala być walka wieczoru w boksie z @pitek85pl niestety mój czas.. którego za bardzo ostatnio nie mam nie pozwolił mi na wyjazdy przygotowacze do tej walki:( ale myślę że i taka walka to gratka dla koneserów parteru jak i całego społeczeństwa Fighterskiego✊️ Już 24 lutego na przeciw mnie stanie dobrze wam znamy @kornik_ksw 🔥 Walka odbędzie się w formule Grapplingowej walka otworzy karte Pro gali @solo_combat_federation dźwignie, duszenia i łamanki😁 to co Szuli lubi w Sportach Walki najbardziej😁 Kornik to mega mocny rywal! I mega konkretny parterowiec a udowodnił to m.i. w walka z @kleber_koike światowej klasy parterowcem🔥✊️ Mordki chce to wygrać i zrobię wszystkoo co w mojej mocy żeby tak się stało! Czy to ja zabiore noge Kornika do domu czy to on zabierza mają glowe do swojego domu.. te prawdziwe Szachy jak i 15 innych pojedynków w formule MMA będziecie mogli zobaczyć pod tym linkiem https://scf4.pl/
A ty jak myślisz? Kornik czy Szuli?”

Zobacz także:

Piotr Strus chętny na walkę z Janikowskim: Wiemy jakie mamy dobre i kiepskie strony! Widzieliście?

Piotr Strus był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. 34-latek wyznał, że jest chętny na pojedynek z Damianem Janikowski w KSW. Tym samym Strus wróciłby po latach do największej organizacji w naszym kraju. 

Mariusz Grabowski o sytuacji z Glebą: Wziąłem, oddałem mu serce, on mnie ugryzł! Co wy na to?

Patryk Tołkaczewski zawalczy w freakowej organizacji? Mariusz Grabowski właściciel organizacji zabrał głos w sprawie ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis