MMA PLFAME MMASzulakowski o werdykcie w walce Malczyński-Polak II: Wał roku, j*bać tych sędziów z Anglii! [WIDEO]

Szulakowski o werdykcie w walce Malczyński-Polak II: Wał roku, j*bać tych sędziów z Anglii! [WIDEO]

Dawid Malczyński (3-1) już w sobotę stoczy swój następny pojedynek w organizacji FAME MMA. Tym razem w stawce nie będzie pasa mistrzowskiego. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego zmierzy się z Wojciechem Golą na siódmej edycji, która odbędzie się w Łodzi. 

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Szulakowski o ostatniej walce Malczyński-Polak II: Przecież tam k**wa wał roku poszedł!

Dawid Malczyński (3-1) swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu na pierwszej gali FAME MMA poza granicami Polski. Malczyński swoim starciem rewanżowym z Adrianem Polańskim w jakimś stopniu uratował kartę walk FAME MMA UK, przy której w końcówce było wiele zawirowań.

Po trzech rundach sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo ”Polaka” – co było dla wielu bardzo dyskusyjne. O werdykt postanowiliśmy również zapytać Grzegorza Szulakowskiego, który był na miejscu i nie miał wątpliwość kto był lepszy tego wieczoru.

Pewnie, że tak. Przecież tam kwa wał roku poszedł. Kto oglądał tą walkę to widział, że Malczyński po prostu wygrał. Tam go opi*dolili na co byłem wku**iony, skąd ci sędziowie się urwali z choinki chyba. Malczyński wygrał tą walkę, dla mnie bez dwóch zdań. Ja wchodząc do klatki usłyszałem jednego polskiego sędziego, który nie sędziował tej walki, ale mówił, że coś tam na kartach.. No to ja już mówię noo już wiesz.. Wszedłem do klatki i wiedziałem, że już wałek będzie, dlatego się nie cieszyłem. Je*ać tych sędziów z Anglii.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Szulakowski komentuje potencjalne starcie Kasjo-Parke! Macie podobne zdanie?

Zawodnik KSW skomentował potencjalne zestawienie Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. Sami zobaczcie

FAME MMA 7 już w sobotę! Będziecie oglądać?

W walce wieczoru zobaczymy powrót Popka Monstera. Zobaczcie jak wykupić PPV