MMA PLArtur SzpilkaSzpilka znów zaskoczył! Tym razem postanowił… wyjść z konferencji prasowej!

Szpilka znów zaskoczył! Tym razem postanowił… wyjść z konferencji prasowej!

Artur Szpilka ponownie postanowił zaskoczyć kibiców! Jeden z najsławniejszych pięściarzy w Polsce – podczas konferencji prasowej przed jego walką – postanowił wyjść z sali.

Artur Szpilka (24-4) to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie sportów walki. 32-latek swoim zachowaniem wielokrotnie prowokował burze w mediach społecznościowych. Ekscentryczne sytuacje jak np. wyciąganie krokodyla z wody to dla Krakowianina normalność. “Szpila” posiada aktualnie serię dwóch zwycięstw z rzędu, jednak ostatnie walki 32-latka pozostawiały wiele do życzenia. Szansę na powrót do chwały będzie miał już 30 maja, kiedy w walce wieczoru gali KnockOut Promotions zawalczy z Łukaszem Różańskim.

Szpilka wychodzi z konferencji!

Kolejna nieszablonowa sytuacja z udziałem “Szpili” wydarzyła się podczas ostatniej konferencji prasowej. Szpilka w trakcie zadawania pytań przez dziennikarzy – po prostu… wyszedł z sali. 32-latek powiedział, że do walki nie udziela żadnych wywiadów.

Całą sytuację udostępniono na kanale ringpolska na YouTube.

Walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim to starcie o pas mistrzowski organizacji WBC Intercontinental w kategorii bridger. Jest to nieoficjalny eliminator do walki o mistrzostwo świata!

Gala KnockOut Promotions odbędzie się w niedzielę – 30 maja w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Lil Masti o swojej przeszłości: To chyba tylko w naszym kraju jest tak postrzegane…

Aniela Bogusz pojawiła się wczoraj w ”Hejt Parku”, gdzie nie brakowało telefonów od widzów. ”Lil Masti” wypowiedziała się również o swojej przeszłości, gdy w internecie była znana pod pseudonimem ”Sexmasterka”. Aniela nie uważa, że było to coś złego.

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!