MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaSzpilka szczerze o Różańskim: Porażka mnie boli, ale życzę mu wygranej w walce o tytuł!

Szpilka szczerze o Różańskim: Porażka mnie boli, ale życzę mu wygranej w walce o tytuł!

Artur Szpilka w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o najbliższym pojedynku Łukasza Różańskiego, który jest jego ostatnim pogromcą w boksie. Rzeszowianin już pod koniec kwietnia stanie przed szansą zostania mistrzem świata w boksie.

Szpilka

Do walki Szpilka-Różański doszło w maju 2021 roku. Różański wystąpił przed własną publicznością. Łukasz już nie pierwszy raz sprawił sporą niespodziankę. Łukasz przy walce z Izu Ugonohem był spisywany na straty przez kibiców oraz ekspertów. Co ostatecznie było w ringu? Różański zdemolował rywala i co ważne wygrał przed czasem. 

Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej… Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Szpilka komentuje!

Artur Szpilka nie ukrywa, że boli go ostatnia porażka z Łukaszem Różańskim. ”Szpila” w rozmowie z portalem SuperExpress wypowiedział się o nadchodzącej walce rodaka.

Różański już dwudziestego drugiego kwietnia w Rzeszowie zmierzy się z niepokonanym Alenem Babiciem, a stawką pojedynku będzie pas mistrza świata federacji WBC w wadze bridger.

Co prawda przestałem oglądać boks, ale z przyjemnością pojadę do Rzeszowa. Mimo tego, że przegrałem z Łukaszem i nadal mnie to bardzo boli, to kibicuję mu w tej walce. Kto jak nie on może teraz pociągnąć ten polski boks? Życzę mu żeby wygrał, ma wszystko by zwyciężyć. Walczy z podobnym stylowo zawodnikiem, a o triumfie zadecyduje charakter, bo jeden i drugi mogą w tym pojedynku leżeć. Myślę, że Łukasz bije trochę mocniej i celniej od Babicia, ale o tym przekonamy się dopiero 22 kwietnia. Na pewno szykuje się świetna walka.

Zobacz także:

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i… Widzieliście?

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Don Kasjo nie boi się Denisa Załęckiego: Nie dam się zastraszyć jakiejś… Co wy na to?

Na kanale uznanego komentatora Andrzeja Kostyry pojawił się wywiad z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” został oczywiście zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Były zawodnik FAME MMA zapewnia, że nie boi się Załęckiego, ale rozumie przy tym, dlaczego niektórzy boją się odpowiedzieć ”Bad Boyowi”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis