MMA PLArtur SzpilkaSzpilka przywitany brawami na konferencji: Chcę pokazać wszystkim, że sport zawsze się obroni!

Szpilka przywitany brawami na konferencji: Chcę pokazać wszystkim, że sport zawsze się obroni!

To jest sportowy pojedynek! W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie w MMA pomiędzy Arturem Szpilką z Denisem Załęckim. Pojedynek odbędzie się siedemnastego września na High League 4. ”Szpila” podczas pierwszej konferencji został przywitany brawami.

Szpilka

Popularny ”Szpila” poważnie traktuję swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Pretendent do mistrzostwa świata w boksie zapewnił, że może stoczyć w roku jeden pojedynek poza organizacją KSW.

Do wyczekiwanego debiutu wojownika z Wieliczki doszło na ostatniej gali KSW 72 w Toruniu. Szpilka pokazał się z naprawdę świetnej strony w rewanżu z Sergey’em Radchenko. Artur w drugiej rundzie łokciami przed czasem odprawił reprezentanta Ukrainy i zakończył historię ich starć. Kibice/eksperci byli pod wrażeniem, że Szpilka już w debiucie próbował takich akcji jak chociażby wysokie kopnięcie.

Szpila: Można podchodzić do przeciwnika z szacunkiem! 

Artur Szpilka podczas pierwszej konferencji High League 4 został przywiany brawami.

Ogólnie chciałbym wam powiedzieć, nie chcę tak wychodzić przed szereg – dla mnie, to jest całkiem nowe zjawisko. Występowanie właśnie w freakowej organizacji, jest to zupełnie coś nowego. Wychodzę sobie do sklepu podbiegają dzieciaki po 15-lat ”Artur, Artur”. Najlepszy był ostatnio jeden (śmiech). Podbiega i mówi tak ”Artur zawsze Ci kibicowałem”, a ja mówię ”No i?” – ”Ale Denisowi też kibicuje”, a ja mówię ”no i?” – ”No i nie wiem komu będę kibicował” (śmiech). I tak często ktoś podbiegają dzieciaki. Jest to miłe, zupełnie inna grupa ludzi. Ja chciałbym tutaj przede wszystkim pokazywać tutaj, że sport zawsze się obroni! Tutaj wychodzi dwóch sportowców, dwóch zawodników wagi ciężkiej. Oczywiście, żeby nie było tak słodko 17-września, to wszystko się skończy, ale do tego czasu chciałbym pokazać, że można, a nawet trzeba podchodzić do przeciwnika z szacunkiem.

Całą konferencje możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Duża niespodzianka na gali w Rosji! Weteran MMA przegrywa z Datsikiem! [WIDEO] Widzieliście?

To jest dość spore zaskoczenie mimo, że weteran Jeff Monson (61-26-2) najlepsze lata ma za sobą. “The Snowman” po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z równie kontrowersyjnym Vyacheslavem Datsikiem. Trzeba przyznać, że Datsik prezentuje się z walki na walkę coraz lepiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis