MMA PLArtur SzpilkaSzpilka po zwycięstwie: Ja się tu chyba nie czuje za dobrze! To wyzywanie się! [WIDEO]

Szpilka po zwycięstwie: Ja się tu chyba nie czuje za dobrze! To wyzywanie się! [WIDEO]

Artur Szpilka już w tym momencie myśli o kolejnym sportowym wyzwaniu. Popularny ”Szpila” po walce wyznał, że skupia się teraz na walkach w organizacji KSW. Pięściarz z Wieliczki ma nadzieje, że może już w grudniu stoczy drugi pojedynek u Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

Szpilka

Podczas sobotniego High League 4 doszło do wyczekiwanego starcia w wadze ciężkiej. ”Szpila” był mocno spychany pod siatkę, gdzie przyjął sporo mocnych uderzeń. Mimo wszystko były pretendent do mistrzostwa świata w boksie przetrwał kryzys i zaraz odpowiadał. ”Bad Boy” postanowił zaatakować obrotowym uderzeniem, a wtedy dała o sobie znać kontuzja.

Szpilka po zwycięstwie: To nie mój świat!

Pierwsze słowa Artura Szpilki po drugim zawodowym zwycięstwie w mieszanych sztukach walki.

Tak. Ja nie powiedziałem, że ostatni pojedynek w freak fightach. Na razie się żegnam z tą sceną freak fightową, staram się skupić na sporcie. Tutaj co robią włodarze High League, to jest niesamowite – profesja, dziękuję za wszystko, za miłe przyjęcie, ale ja się tu chyba za dobrze nie czuje – oto tutaj chodzi. To nie mój świat. Te konferencje, to wyzywanie się – po prostu nie moje życie, ale zobaczymy zdzwonię się z Martinem jakie są plany. Może coś na grudzień.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis