MMA PLArtur SzpilkaSzpilka odpowiada na słowa Oknińskiego: Dziwie się, że trener się wypowiada w taki sposób!

Szpilka odpowiada na słowa Oknińskiego: Dziwie się, że trener się wypowiada w taki sposób!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o ostatnie wypowiedzi Mirosław Oknińskiego w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że Denis Załęcki został nowym podopiecznym uznanego i szanowanego trenera w naszym kraju.

Okniński

Artur z naprawdę dobrej strony pokazał się w debiucie w mieszanych sztukach walki. Popularny ”Szpila” zapewnia, że MMA traktuje jako przygodę i zamierza się tym bawić. Najbliższy pojedynek wojownik z Wieliczki stoczy siedemnastego września w Arenie Gliwice. Czeka go wtedy ciekawe starcie z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim. Obaj mają po jednym pojedynku w formule MMA.

Oto co napisał Mirosław Okniński o Szpilce:

Szpilka ma dobry parter trzeba uważać.Wszak na dechach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radchenko, Chisora, Kownacki – niektórzy po kilka razy, więc można powiedzieć że doświadczenie w parterze ma większe niż w boksie.

Szpilka ma dobry parter trzeba uwazac.Wszak na dechach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radchenko,…

Posted by Mirek Okniński on Monday, July 18, 2022

Szpilka odpowiada!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o ostatnie wypowiedzi Mirosława Oknińskiego.

Ja po prostu skupiam się na swojej walce i na tym, co mam do zrobienia. Nie wszystko widziałem. Nie chcę widzieć i nie za bardzo się tym przejmuję. Mam w nosie i nie do końca mnie interesuje. Jak mi ktoś wysyła, to mówię od razu ”Weźcie, mi nie wysyłajcie tego dzbana”. I tyle. Dziwię się, że trener, który przygotowuje zawodników, wypowiada się w ten sposób. W nosie go mam.

Zobacz także:

Brat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA? “Aroy” zdradza szczegóły!

Wiele wskazuje na to, że brat Arka Tańculi, Damian Tańcula wkrótce zawalczy na gali freakowej. “Aroy” zdradził nam tę informacje w wywiadzie, który znajduje się na naszym kanale YouTube.

Znamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?

FAME MMA odsłania kolejne karty. Następnym ogłoszonym zawodnikiem gali FAME 15 jest Marcin “Xayoo” Majkut. Większość internautów widzi dla niego jednego rywala, który będzie debiutantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis