MMA PLArtur SzpilkaSzpilka o walce z ”Żołnierzem” na gołe pięści: Jak wyłożycie dobre siano i wygra, to czemu nie!

Szpilka o walce z ”Żołnierzem” na gołe pięści: Jak wyłożycie dobre siano i wygra, to czemu nie!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) zawalczy na gołe pięści? Tego nie możemy wykluczyć! ”Szpila” obecny w studiu został zapytany o potencjalne starcie z ”Żołnierzem”.

Szpilka

Artur Szpilka nie będzie dobrze wspominał startu na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej… Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Artur Szpilka: Wszystko jest możliwe!

Krzysztof Ryta zaskoczył swoimi słowami w materiale promującym piątkową galę GROMDA.

Szpile to ja bym jednym strzałem roz**bał. Jednym!

Artur Szpilka obecny w studiu został poproszony o komentarz, ”Szpila” nie wyklucza potencjalnej walki na gołe pięści.

Jak wyłożycie dobre siano i “Żołnierz” wygra, to czemu nie. Ja jestem fanem, żeby oglądać, bo tak to szkoda zdrowia, ale jeśli wygra i dalej będzie taki chętny, to wszystko jest możliwe.

”Żołnierz” brał udział turnieju. Już w pierwszej walce widzieliśmy prawdziwą wojnę. Krzysztof Ryta wygrał, ale w ringu zostawił wiele zdrowia i nie był w stanie kontynuować rywalizacji.

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz twarzą w twarz z rywalką przed UFC 265 [WIDEO] Kibicujecie?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą UFC 265. Twarzą w twarz ze swoimi rywalami spotkali się uczestnicy poszczególnych pojedynków, w tym m.in. Karolina Kowalkiewicz (12-6).

UFC 265: Potężna przepychanka między Lewisem a Gane! Dana White w panice, interweniowała ochrona [WIDEO] Kto będzie dzisiaj górą?

Za nami ceremonia prezentacji zawodników przed dzisiejszą galą UFC 265. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej między Derrickiem Lewisem a Cirylem Gane. Staredown między tymi zawodnikami był bardzo energiczny!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis