MMA PLArtur SzpilkaSzpilka nie wierzy w kontuzje Denisa i wspomina o trenerze: Zobaczymy czy będzie na żywo taki mądry! 

Szpilka nie wierzy w kontuzje Denisa i wspomina o trenerze: Zobaczymy czy będzie na żywo taki mądry! 

Artur Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl został zapytany o nadchodzący pojedynek z Denisem Załęckim. Do ich starcia dojdzie siedemnastego września na High League 4 w Gliwicach. Pojedynek odbędzie się oczywiście w formule MMA. ”Szpila” został zapytany o kontuzje ”Bad Boya”.

Szpilka

Trener Mirosław Okniński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco skomentował całą sytuację.

Denis doznał kontuzji. Doznał kontuzji na treningu, po prostu sparował i doznał kontuzji kolana. Naderwał więzadła krzyżowe i teraz była możliwość operacji. Stwierdził, że nie będzie operować. Lekarze powiedzieli, że może to rehabilitacją zaleczyć, więc skupia się na rehabilitacji.Denis jest bardzo szybkim, bardzo dynamicznym, bardzo agresywnym zawodnikiem. Takie osoby są narażone na sparingach na urazy. Ze względu na to, że nawet jeżeli jakiś zawodnik z nimi trenuje, no to oni walczą tak, że ten zawodnik nie może za bardzo nic zrobić. Ten zawodnik może być sfrustrowany i mocniej zacząć robić, wtedy jest siła na siłę, duża szybkość i łatwo o kontuzję (..) Te więzadła częściowo zerwane, częściowo naderwane, ale oglądał lekarz i mówił, że nie jest źle. Powiedział, że zawalczy i chce walczyć i będzie walczyć. Takiej okazji nie zmarnuje i mówił, że bez ręki, bez nogi, ale wyjdzie i będzie walczył ze Szpilką.Tak naprawdę to zrobiłem z nim trzy treningi, w trzeci dzień to się stało. Tak naprawdę nie zaczęliśmy przygotowań, a już się stało. Jak zobaczyłem na treningu, co potrafi, to uważam, że Szpilka będzie bity, będzie leżał, będzie płakał!

Szpilka wypowiedział się o Oknińskim!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl wyznał, że nie wierzy w kontuzje Denisa Załęckiego.

Nie wierzę w kontuzję. Każdy poważny trener by nie powiedział takiej rzeczy. Nie chce mi się o tym gadać. To co ja myślę, zostawię dla siebie.

”Szpila” uważa, że Mirosław Okniński mógłby podsycać atmosferę podczas najbliższej konferencji High League 4.

Nie wiem, czy on tam w ogóle będzie. Jeżeli by przyszedł, to pewnie byłaby jakaś prowokacja. No zobaczymy czy będzie na żywo taki mądry. W Internecie to każdy może powiedzieć. On gada jedno, a później mówi, że był chory na raka, takie gadanie, a później się zasłania.

Warto zaznaczyć, że Okniński jeszcze nie tak dawno zapowiedział w mediach społecznościowych – że nie zamierza już zaczepiać Artura.

99.99zl od września za karnet miesięczny. Najtaniej w Warszawie. Ja bylem skłócony z WCA jak głównym trenerem był Robert Jocz teraz się pozmieniało dużo slow do walk zawodników WCA były przeciw trenerowi Joczowi ze jest nie udolny. Teraz Trenerem jest Anzor wiec dużo się zmienia nie będę wyzywał Szpilki bo to już inny sztab trenerski a z nimi nie mam kosy tak jak z trenerem Joczem. Niech ta walka będzie w pełni sportowa niech wygra lepszy. Po za tym Akademia Sportów Walki Wilanów od września. Zmienia nazwę na Wilanów Okniński Team.

Zobacz także:

Don Diego o walce Szpilka vs Załęcki na High League 4: Zrobili to, bo obaj są bardzo klikalni! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn przygotowuje się właśnie do swojej kolejnej walki na gali starć na gołe pięści GROMDA. Gdyby nie to, to kto wie, czy to właśnie nie on stanąłby na przeciwko Artura Szpilki na wrześniowej gali High League 4.

Paweł Tyburski zdradza jakie pieniądze Alberto zażądał za walkę: High League dalej Cię chroni! [WIDEO] Co wy na to?

Paweł Tyburski na insta stories zabrał głos i wypowiedział się o Alberto Siamo. Niewykluczone, że jeszcze w 2022 roku dojdzie do takiego starcia. Tu jest prawdziwy konflikt, więc fani tak zwanych dymów będą zadowoleni. Tyburski jest pewny siebie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis