MMA PLArtur SzpilkaSzpilka komentuje walkę Khalidov-Pudzian: Bardziej przestraszyłem się na początku… [WIDEO]

Szpilka komentuje walkę Khalidov-Pudzian: Bardziej przestraszyłem się na początku… [WIDEO]

Artur Szpilka pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Doświadczony pięściarz chciał z bliska zobaczyć main event pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Mariuszem Pudzianowskim. ”Szpila” w rozmowie z naszym portalem skomentował walkę legend.

Szpilka

Szpilkę aktualnie czeka przerwa. Przypomnijmy, że ”Szpila” miał wystąpić już 21 stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie, gdzie zmierzyłby się z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem. Niewykluczone, że właściciele organizacji wrócą w przyszłości do tego zestawienia. Póki co Artura czeka przerwa, a Arkadiusz wystąpi w lutym na pierwszej gali KSW na terenie Czech.

Podczas High League 4 doszło do wyczekiwanego starcia w wadze ciężkiej. ”Szpila” był mocno spychany pod siatkę, gdzie przyjął sporo mocnych uderzeń. Mimo wszystko były pretendent do mistrzostwa świata w boksie przetrwał kryzys i zaraz odpowiadał. Denis ”Bad Boy” Załęcki postanowił zaatakować obrotowym uderzeniem, a wtedy dała o sobie znać kontuzja.

Artur Szpilka po walce: Mamed jest legendą!

Artur Szpilka był bardzo zadowolony z rezultatu walki wieczoru gali XTB KSW 77 w Gliwicach.

Nie, nie jestem zaskoczony. Bardziej przestraszyłem się tak na początku, bo Mamed wchodził z takimi kurde mocnymi atakami i tak bałem, że gdzieś jeden cios… ale petarda. Fajnie, fajnie. Cieszę się bardzo – Mamed jest legendą. Michał Materla i on to są tacy zawodnicy, w które byłem zapatrzony jeśli chodzi o MMA, a nigdy nie myślałem, że sam będę walczył w MMA. Naprawdę cieszę się, że wygrał Mamed i to było do przewidzenia.        

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński w mocny stylu komentuje przegraną Pudziana: Mamed pobił go jak dziecko! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Uznany trener skomentował przegraną Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Okniński podkreśla, że nie siła, a technika!

Michał Oleksiejczuk z bonusem po UFC Vegas 66 [+ WYNIKI GALI]

Minionej nocy – nieco w cieniu gali XTB KSW 77 – odbyła się gala UFC Vegas 66, na której to walczył Polak – Michał Oleksiejczuk. “Husarz” nie tylko zaliczył ten wieczór do udanych ze względu na efektowną wygraną, ale i z bonusem za “występ wieczoru”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis