MMA PLGenesisSzokujące zdjęcia! Tak wyglądali przed i po bohaterowie Genesis 1!

Szokujące zdjęcia! Tak wyglądali przed i po bohaterowie Genesis 1!

W piątek odbyła się pierwsza edycja Genesis, która dostarczyła mnóstwo emocji. Jest to nowy projekt Macieja Kawulskiego. To już następna organizacja na gołe pięści w Polsce, ale kolejna, która się wyróżnia. Trzeba przyznać, że zdjęcia zawodników przed i po walce robią wrażenie.

W walce wieczoru zobaczyliśmy powrót do klatki Marcina Różalskiego. Polak pojawił się po ponad dwuletniej przerwie. Marcin skrzyżował rękawice z uznanym Joshem Barnettem. Od początku do końca mieliśmy mocne wymiany. Różalski parokrotnie wstrząsnął przeciwnikiem. Josh korzystał z brudnego boksu i dwukrotnie rzucił na deski oponenta. W trzeciej rundzie nasz reprezentant nie został dopuszczony do kontynuowania walki z powodu całkowicie zamkniętego oka.

Przed 🔛 Po. Marcin Różal Różalski

Posted by Genesis Fights on Sunday, October 25, 2020

Tak wyglądali bohaterowie Genesis przed i po walce!

W piątek odbyła się pierwsza edycja Genesis. Było to znakomite widowisko, jednak pojawiło się jedno ”ale”. Mowa o klatka, która najprawdopodobniej spowodowała, że walki trwały po prostu dłużej.

Nie brakowało emocji, potu i krwi – na co czekali kibice! Są zdjęcia głównych bohaterów przed i po gali. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie i pokazuje jacy wojownicy w tej formule biorą udział.

Przed 🔛 Po. Bartosz Batra

Posted by Genesis Fights on Sunday, October 25, 2020

Bartosz Batra i jego co-main event z Michałem ”Matrixem” Królikiem. Podopieczny Witolda Kostki dominował, ale wrocławianin odpowiadał  również mocnymi ciosami. To było widowisko z poziomem, na który wszyscy czekali! Batra mimo wielu ran nie zamierzał odpuścić do samego końca.

Przed 🔛 Po. Gracjan Szadziński

Posted by Genesis Fights on Sunday, October 25, 2020

To była ważna walka Gracjana Szadzińskiego. Nie układało mu się przecież w MMA w ostatnim czasie. Wojownik z Stargardu od dawna wspominał, że jest gotowy na starcie w formule gołych pięści. Trzeba przyznać, że do tej ”roli” świetnie pasuje! Jego starcie dostarczyło dużo emocji! Szadziński mimo mocnych obić szedł za wszelką cenę po skończenie. Udało się w drugiej rundzie, gdy doszedł do głosu z mocnym uderzeniem na tułów.

Zobacz także:

Bob Sapp w FAME MMA? Tego nie możemy wykluczyć!

Jak się okazuje był już pomysł Boba Sappa w FAME MMA. Niewykluczone, że ten pomysł wróci w niedalekiej przyszłości

To byłoby bombowe zestawienie na KSW! Jak typujecie?

Niewykluczone, że już w listopadzie dojdzie do hitowego zestawienia. Roberto Soldić zmienia kategorie wagową, ponieważ nie widzi większych wyzwań w wadze półśredniej