MMA PLMMASzok! Zawodnik znokautowany podczas ważenia! [WIDEO]

Szok! Zawodnik znokautowany podczas ważenia! [WIDEO]

Takie sytuacje nie zdarzają się często. Jeden z zawodników przesadził na ceremonii ważenia przed galą w Białorusi. Podczas face to face doszło do nokautu.

nokaut

Awantur podczas ceremonii ważenia nie brakuje przed galami w mieszanych sztukach walki. Co ciekawe w filmiku, który przedstawimy poniżej pojawiła się również sytuacja z gali FAME MMA. Mowa o konfrontacji Amadeusza ”Ferrari” Roślika z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. W tej sytuacji musiała wkroczyć ochrona.

Całe wideo:

Latające kolano!

W sobotę w Mińsku doszło do mocnego zamieszania! Na gali Zames Fight Club miało dojść do walki, w którym do wyjaśnienia był konflikt. Jeden z fighterów poniesiony emocjami już na ważeniu postanowił zaatakować rywala. Było to latające kolano, które skończyło się ciężkim nokautem.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Popularny raper ciągle pytany o High League: Ch*ja ma to wspólnego z szacunkiem! Zaskoczeni?

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza gala organizacji High League. Kolejna organizacja freaków wchodzi zatem do świata sportów walki. „Jest popyt, jest podaż, jest hajs, dobranoc” – odpowiedział na pytanie o nową federację na rynku Kafar.

Don Kasjo o kolejnym rywalu na FAME MMA: Jak mówiłem o tym znajomym, to odpowiadali, że on mnie zabije! Co wy na to?

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników organizacji FAME MMA – Don Kasjo w rozmowie z Super Expressem opowiedział o swoim potencjalnym kolejnym rywalu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis