MMA PLClout MMASzok! Młody Magical vs. Adrian Cios na Clout MMA 1!

Szok! Młody Magical vs. Adrian Cios na Clout MMA 1!

To jest duże zaskoczenie! Doszło do mocnych zmian w karcie walk gali Clout MMA 1, która już w sobotę odbędzie się w Warszawie. Paweł Bomba ostatecznie nie wystąpi, ale jest zastępstwo dla Dominika Pudzianowskiego. Freakowa organizacja dodatkowo dodała nową walkę do rozpiski.

Cios

W main evencie zobaczymy Marcina Najmana. ”El Testosteron” stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem, ponieważ zmierzy się z unanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą.

Wysoko w karcie nie zabraknie mocnego sportowego starcia. Tomasz Sarara wraca do swojej formuły! Wojownik z Krakowa w formule K-1 zmierzy się z weteranem KSW – Jay’em Silvą. Równie ciekawie zapowiada się starcie Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim.

Paweł Bomba wypadł z karty walk. Jak podaje Kuba Wątor – Sąd Okręgowy w Elblągu zarządził doprowadzenie ”Scarface” do zakładu karnego i jednocześnie wystawił za nim list gończy.

Jest nowa walka dodana do karty!

To jest dopiero zaskoczenie. Na sobotniej gali Clout MMA 1 zobaczymy dodatkową walkę. Adrian Cios zmierzy się z młodym Magicalem!

Przypomnijmy, że do ich starcia miało dojść na ostatniej gali PRIME SHOW MMA, ale Cios ostatecznie nie pojawił się w klatce. Wszystko zakończy się na drodze sądowej.

Postanowiliśmy szybko skontaktować się z prezesem PRIME SHOW MMA – Tomaszem Bezrąkiem, który zapewnił, że Cios i młody Magical mają dalej wiążący kontrakt, a zachowanie Clout MMA jest bardzo słabe.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis