MMA PLKSWSzok! Były rywal Khalidova prosi o pieniądze po przeciągniętej dźwigni po 8 latach!

Szok! Były rywal Khalidova prosi o pieniądze po przeciągniętej dźwigni po 8 latach!

Maiquel Falcao (40-19) zaskoczył swoim wpisem w mediach społecznościowych. Brazylijczyk prosi o pomoc Mameda Khalidova (35-7-2) i największą organizację w naszym kraju. Mowa o pomocy finansowej – w sprawie kontuzji, której doznał podczas walki na KSW 27.

Khalidov

Do ich starcia doszło w maju 2014 roku w Ergo Arenie. W walce wieczoru Mamed Khalidov (35-7-2) poniesiony następnymi efektownymi zwycięstwami zmierzył się z zawodnikiem mającym na swoim koncie starcia w czołowych organizacjach na świecie. Dokładnie 5-sekund przed końcem pierwszej rundy Khalidov ruszył po technikę kończącą. Falcao był zmuszony klepać.

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Falcao prosi o pomoc!

Maiquel Falcao (40-19) ma nadzieje, że zostanie wysłuchany! Brazylijczyk prosi o pomoc Mameda Khalidova i organizację KSW. Falcao zmaga się z poważnym urazem ręki, którego doznał w Polsce. Teraz Maiquel liczy na wsparcie finansowe.

Proszę, potrzebuję twojej pomocy na opłatę za leczenie mojej ręki, którą mi złamałeś! Proszę, pomóżcie mi!

Jest to dość kuriozalna sytuacja, bo przecież 40-latek od tego czasu stoczył dwadzieścia jeden pojedynków. ”Big Rig” ostatnie starcia toczył w 2019 roku, ale nie będzie dobrze tego wspominał. Na sześć walk udało się zwyciężyć tylko jeden.

Wojownik z Rio Grande Du Sol w KSW stoczył trzy walki. Falcao w Londynie zaskoczył zgromadzoną publiczność, gdy w 59-sekund znokautował faworyzowanego Bretta Coopera. Na 33 edycji było również krótko tylko tym razem w drugą stronę. Maiqel przegrał w 30-sekund z Azizem Karaoglou.

Zobacz także:

MMA VIP: ”Szczena” bije teścia? Ryszard Dąbrowski staje się coraz większy!

Ryszard Dąbrowski rusza z przygotowaniami do drugiej zawodowej walki. Popularny ”Szczena” z dnia na dzień rośnie. Czyżby Dąbrowski wspomógł się środkami dopingowymi? Co oczywiście nie jest zakazane!

Juras o Mańkowski vs. Parke FAME MMA 11! Zaskoczeni?

Walka wieczoru FAME MMA 11 pomiędzy Borysem Mańkowskim, a Normanem Parkiem wywołała spory szum – zarówno w świecie sportów walki, jednak również w środowisku pozasportowym. „Nie sądzę, aby ta walka sprzedała specjalnie więcej PPV” – skomentował pojedynek Łukasz „Juras” Jurkowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis