MMA PLFAME MMA”Szewcu” nie ma dobrego okresu! Zawodnik FAME MMA pobity na imprezie?

”Szewcu” nie ma dobrego okresu! Zawodnik FAME MMA pobity na imprezie?

To był ciężki okres w karierze freak fightera – mówimy o Maćku Szewczyku. ”Szewcu” na insta stories opublikował zdjęcie, które wskazywałoby, że zawodnik FAME MMA został pobity na imprezie.

Maciej ma aktualnie rekord (0-3). ”Szewcu” ważne starcie stoczył podczas ostatniej gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Trzeba przyznać, że podopieczny Eliasza Jankowskiego ponownie zaprezentował świetne umiejętności w stójce, ale było to za mało… Krystian ”Krycha” Wilczak zdobywał obalenia, a w parterze dzielił i rządził. Ostatecznie Wilczak wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

”Szewcu” pobity?

Na to by wskazywały relacje na instagramie zawodnika FAME MMA. Maciej Szewczyk został najprawdopodobniej pobity na imprezie.

Kartuzy witają! Chłopaki o zasadach nie słyszeli na kaszubach. W Legnicy by mieli dzieci zrobione za takie zachowanie.

Zobacz także:

Dojdzie w przyszłości do rewanżu na FAME MMA? Marcin Malczyński chce drugiej walki z… Tańculą!

To dość zaskakujące słowa! Marcin Malczyński na insta stories odpowiadał na pytania kibiców. Były mistrz FAME MMA po odbudowaniu się nie wyklucza rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.