MMA PLEFM SHOWNorman ParkeSzeliga znów na wojennej ścieżce z Parke: Jesteś zwykłym śmieciem, będziesz rozj**any!

Szeliga znów na wojennej ścieżce z Parke: Jesteś zwykłym śmieciem, będziesz rozj**any!

Jak widać to nie koniec konfliktu pomiędzy Piotrem Szeligą, a Normanem Parke. ”Szeli” jest wściekły po ostatnim wpisie ”Stormina” w mediach społecznościowych. Zawodnik FAME MMA ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o byłym tymczasowym mistrzu KSW. Przypomnijmy, że Szeliga od samego początku nawoływał do rewanżu w formule K-1.

Szeliga

Szeliga w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczony Normanem Parke. Zawodnik pochodzący z Dębicy ruszył na przeciwnika z szarżą ciosów, lecz było to zdecydowanie za mało. Parke świetnie się bronił. Dodatkowo były zawodnik UFC był szybszy, a jego uderzenia robiły wrażenie. W drugiej rundzie Norman obalił i szybko znalazł dogodną pozycję, aby zakończyć walkę przed czasem.

Tuż po walce Szeliga zapewniał, że jest gotowy na rewanż z Normanem. Byłoby to starcie w formule K-1.

Troszkę inaczej to sobie wyobrażałem. Gratulacje dla Normana, był w tej walce lepszy. Może byśmy zrobili rewanż w K1? Myślę że to też byłaby bardzo fajna walka, też w Klatce Rzymskiej.

Szeliga o Parke: A teraz szmato znowu zaczynasz!

Wszystko zaczęło się po wpisie Normana Parke. 

Za gównianą gatke zostałeś spoliczkowany moim klapkiem🤣

Za gównianą gatke zostałeś spoliczkowany moim klapkiem🤣🩴

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Monday, May 30, 2022

Piotr Szeliga jest wściekły na ”Stormina”. Oto co napisał na insta stories.

Uwierzcie mi, wiem coś o tym. Ale zapi*dalamy i jeszcze rewanż z Pałką będzie. Jestem bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek. Najpierw szmato, po walce podajesz mi rękę, ja zachowuje się jak sportowiec i pomimo tego co mówiłeś również Ci podaje, mówisz, że przekażesz na mojego trenera 10.000 zł. Co typowo było powiedziane pod publikę. A teraz szmato znowu zaczynasz. Obiecuję Ci, że jeszcze w tej klatce się spotkamy… Ręki j*bany parchu już Ci nigdy nie podam! Bo jesteś zwykłym śmieciem. I obiecuję, że będziesz rozj*bany, zrobię co w mojej mocy by właśnie tak k*rwa było śmietniku. STFUuu na Ciebie! 

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis