MMA PLFAME MMASzeliga z przesłaniem: K*rwa to jest FAME, a jak chcecie taką poprawność polityczną, to do teatru idźcie!

Szeliga z przesłaniem: K*rwa to jest FAME, a jak chcecie taką poprawność polityczną, to do teatru idźcie!

Piotr Szeliga postanowił w mediach społecznościowych zabrać głos. ”Szeli” skomentował również nagranie zza kulis, które pojawiło się po drugiej konferencji FAME MMA 14. Już w najbliższą sobotę Szeliga zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke.

Szeliga

Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się w rzymskiej klatce. Pierwsza runda boks (małe rękawice), zaś w drugiej i trzeciej odsłonie zasady MMA.

34-latek postanowił, że podejmie się nowych wyzwań. Zaczęło się od startu na ostatniej gali FAME MMA 13 w Gliwicach, gdzie zmierzył się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (3-4). ”Król Albanii” już na początku ruszył z mocną szarżą ciosów. Parke bronił się i czekał na uderzenie z kontry. Po następnym ataku Popek doznał nieszczęśliwej kontuzji i nie był wstanie kontynuować walki.

Wcześniej Norman Parke w organizacji FAME MMA zmierzył się z Borysem Mańkowskim oraz Kasjuszem Życińskim. Pojedynek z popularnym ”Don Kasjo” w formule bokserskiej dostarczył kibicom sporo emocji, ale też kontrowersji. Kasjusz Życiński do dziś nie zgadza się z werdyktem i nie uznaje walki z Parke jako przegraną w rekordzie.

Poniżej zobaczycie pierwsze zgrzyty na linii Szeliga-Parke:

Szeliga: Tłumaczył się nie będę, będę robił to co czuje!

Piotr Szeliga opublikował ważny wpis przed nadchodzącym pojedynkiem z Normanem Parke. 

Zbyt pewny siebie. Wyszczekany. Taki, siaki, sraki, owaki. K*rwa, to jest FAME a jak chcecie taką poprawność polityczną, to do Teatru idźcie, w sumie tam czasem lepsze spektakle jak na Fame. Co do sytuacji.. Pamiętajcie, że te szoty które oglądacie to już jest efekt sytuacji, które miały miejsce ale nie znacie genezy i przyczyny tego zachowania. Ideałem nie jestem, nigdy nim nie byłem i nigdy się na takowego nie kreowałem. Tłumaczył się nie będę, będę robił to co czuje a nie to co wypada, i jak jakaś Irlandzka Szmata będzie mnie obrażać, to biernie stał nie będę z resztą już na tyle mnie poznaliście, że powinniście wiedzieć jak to u mnie funkcjonuje, akcja=reakcja a i tak długo wytrzymałem. Jeżeli uraziłem jakąś część społeczeństwa wyj*baną sałatką Pałki na ziemie to nie miałem tego na celu, szanuje jedzenie i swoich odbiorców, po prostu nie będzie nikt stał ze mną twarzą w twarz i obrażał mnie z pełną mordą. Po walce zadość uczynię tej nieszczęsnej sałatce i odwiedzę jakieś schronisko dla Psiaków przekazując dobrą karmę. Kończąc tylko dodam, że już nie mogę się doczekać soboty WAM dam widowisko a Pałka na pewno wyłapie na Ryj! A Menadżera Pałki również zapraszam do Tańca. Zobaczymy kto przed kim będzie „wypi*rdalać”A resztę serdecznie pozdrawiam! I dzięki, że jesteście ! Z Fartem! Pjona!

Zbyt pewny siebie.Wyszczekany.Taki, siaki, sraki, owaki.K*rwa, to jest FAME a jak chcecie taką poprawność polityczną,…

Posted by Piotr Szeliga on Tuesday, May 10, 2022

Aktualna karta walk FAME MMA 14:
Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”
Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg
Mateusz ”Fit Lovers” Janusz vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

FAME MMA 14: Mateusz Murański prezentuje szybkość przed walką z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się nagranie Mateusza Murańskiego, który zaprezentował szybkość przed nadchodzącym starciem. Już w sobotę w Tauron Arenie dojdzie do jego walki z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

FAME MMA 14: Jest nagranie zza kulis! Piotr Szeliga nie wytrzymał i ruszył w stronę Parke! Co wy na to?

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis. Piotr Szeliga podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 wspominał, że doszło do jego następnej mocniejszej sprzeczki z Normanem Parke. Teraz wiemy jak to wyglądało! Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis