MMA PLFAME MMASzeliga przestraszył się walki z Wrzoskiem? ”Polish Zombie”: Zaproponowałem taki pojedynek FAME MMA!

Szeliga przestraszył się walki z Wrzoskiem? ”Polish Zombie”: Zaproponowałem taki pojedynek FAME MMA!

Trzeba przyznać, że byłoby to ciekawe starcie w FAME MMA. Marcin Wrzosek zdradził, że proponował organizacji i Michałowi ”Boxdelowi” Baronowi, aby jego następnym przeciwnikiem był Piotr Szeliga. ”Polish Zombie” zapewnia, że ”Szeli” odmówił.

Wrzosek

Marcin wystąpił w walce wieczoru FAME MMA 12. Trzeba przyznać, że pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Wrzosek był momentami celniejszy, lecz to Kasjusz bił zdecydowanie częściej. Wrażenie mogły zrobić chociażby uderzenia na korpus. Dodatkowo Życiński nie pierwszy raz popisał się świetną kondycją.

Wrzosek: Wielki steryd vs zawodnik MMA!

Marcin Wrzosek ma pomysł na następne zestawienie w FAME MMA! ”Polish Zombie” chętnie zmierzy się z Piotrem Szeligą. Co ciekawe według byłego mistrza KSW ”Szeli” odmówił.

Zaproponowałem taki pojedynek FAME MMA i Boxdelowi, ale druga strona odmówiła (…) Wielki steryd vs zawodnik MMA, Dawid vs Goliat według mnie to ciekawe starcie szczególnie, że gadał jakieś farmazony o mnie w internecie, więc czemu nie. Oczywiście, że walki z prawdziwymi fighterami również nadal mnie interesują.

Zobacz także:

Marian Ziółkowski krytykuje Roberto Soldica: Po co dobijał Mameda?

Mistrz wagi lekkiej KSW Marian Ziółkowski krytykuje Roberto Soldica, który był autorem jednego z najbrutalniejszych nokautów roku 2021 w Polsce. Na KSW 65 “Robocop” znokautował legendarnego Mameda Khalidova, odbierając mu pas mistrzowski wagi średniej.

Tak wygląda pięściarka po walce! Przyjęła 236 ciosów! Widzieliście?

Sporty walki bywają brutalne, o czym na własnej skórze przekonała się hiszpańska pięściarka Miriam Gutierrez.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis