MMA PLFAME MMASzeliga prezentuje formę przed walką z Wrzoskiem! Czy to wystarczy na byłego mistrza KSW? [WIDEO]

Szeliga prezentuje formę przed walką z Wrzoskiem! Czy to wystarczy na byłego mistrza KSW? [WIDEO]

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych udostępnił krótki materiał z treningu. Mowa o tarczach z trenerem ”Szeliego” – Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Freak fighter z Dębicy zaprezentował formę przed bardzo ważnym pojedynkiem. Szeliga znów stanie przed wielkim wyzwanie w swojej dotychczasowej przygodzie. Piotr trzeciego lutego podczas FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem.

Szeliga

Szeliga zaskoczył swoim zachowaniem podczas pierwszej konferencji FAME MMA 17. Nie było już tutaj tak zwanych ”dymów”. Piotr był opanowany i nie zamierzał się mocno denerwować oraz wchodzić w mocne wymiany słowne z przeciwnikiem.

”Szeli” będzie chciał zaprezentować się ze zdecydowanie lepszej strony niż w ostatnim starciu. Piotr przegrał przed czasem z Normanem ”Storminem” Parke. Koniec nastąpił w drugiej odsłonie.

Szeliga chce zaskoczyć!

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych opublikować krótki materiał z treningu. ”Szeli” ma świadomość, że czeka go bardzo duże wyzwanie.

W życiu tak naprawdę Określają nas tylko chwile w których walczymy i to jak się wtedy zachowujemy😉. I nie ważne czy to w życiu czy w klatce. Bam Bam Bam i do przodu ! 19 Dni.. ❤️‍🔥 Z Fartem! Pjona!

Wideo poniżej:

W życiu tak na prawdę Określają nas tylko chwile w których walczymy i to jak się wtedy zachowujemy😉.I nie ważne czy to w życiu czy w klatce Bam Bam Bam i do przodu !19 Dni.. ❤️‍🔥Z Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Sunday, January 15, 2023

Zobacz także:

Tomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego: On nie umie walczyć! Widzieliście?

Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii naszego kraju – Tomasz Adamek ogląda trening i walki Amadeusza “Ferrariego” Roślika przed jego konfrontacją z Kamilem Łaszczykiem na gali FAME 17.

Marcin Held krytycznie o rywalu Mateusza Rębeckiego: Gdzie znajdujecie tych gości?

Marcin Held (28-9) zabrał głos w mediach społecznościowych przed debiutem Mateusza Rębeckiego w największej organizacji na świecie. Held był bardzo zaskoczony, że rywal byłego mistrza Fight Exclusive Night znalazł się w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis