MMA PLEFM SHOWNorman ParkeSzeliga o rewanżu z Normanem Parke: Naturalnie, że myślę! No ku**a przegrałem z nim!

Szeliga o rewanżu z Normanem Parke: Naturalnie, że myślę! No ku**a przegrałem z nim!

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” został zapytany czy dalej myśli o potencjalnym rewanżu z Normanem Parke. Zawodnik FAME MMA zapewnia, że chciałby drugiej walki i przygotowałby się do niej najlepiej jak tylko może.

Parke

Do ich wyczekiwanego starcia doszło na ostatniej gali FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Pojedynek odbył się w rzymskiej klatce – 1 runda boks w małych rękawicach, a 2 i 3 runda na zasadach MMA.

Zawodnik freakowy pochodzący z Dębicy ruszył na przeciwnika z szarżą ciosów, lecz było to zdecydowanie za mało. Parke świetnie się bronił. Dodatkowo były zawodnik UFC był szybszy, a jego uderzenia robiły wrażenie. W drugiej rundzie Norman obalił i szybko znalazł dogodną pozycję, aby zakończyć walkę przed czasem.

Szeliga ma nadzieję na rewanż z Parke!

Piotr Szeliga odpowiadał na pytania widzów. Padło pytanie o potencjalny rewanż z Normanem Parke. ”Szeli” zapewnia, że myśli o drugim starciu z ”Storminem”.

Parke już w sobotę stoczy swój następny pojedynek. Tym razem wystąpi w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni, gdzie zmierzy się z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim.

Naturalnie, że myślę. No ku**a przegrałem z nim, no ku**a przegrałem, więc chciałbym spróbować się zrewanżować i na pewno przygotować się jak najlepiej potrafię.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Wednesday, July 6, 2022

Zobacz także:

Stifler w strachu? W sieci pojawiło się nagranie z treningu potężnego Bombardiera!

Serigne Ousmane Dia już w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pojedynek w Polsce. ”Bombardier” na zasadach MMA podczas PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. W sieci pojawiło się nagranie z treningu Senegalczyka.

Szeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” ponownie wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotę w co-main evencie PRIME SHOW MMA 2. Senegalski mistrz zapasów w Gdyni zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis