MMA PLMarcin WrzosekSzeliga o potencjalnej walce z Wrzoskiem: Szczerze to wolałbym jakiś bardziej medialny pojedynek!

Szeliga o potencjalnej walce z Wrzoskiem: Szczerze to wolałbym jakiś bardziej medialny pojedynek!

Marcin Wrzosek nie boi się wyzwań! Już w najbliższą sobotę wystąpi na gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. ”Polish Zombie” zmierzy się z ogromnym Piotrem Kaluskim. Będzie tu różnica 70 kilogramów. Co ciekawe o potencjalną walkę z ”Polish Zombie” został zapytany Piotr Szeliga. ”Szeli” powiedział, że wolałby bardziej medialny pojedynek.

Szeliga

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

”Szeli” jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Piotr efektownie znokautował Krzysztofa ”Fericze” Ferenca i Gabriela ”Araba” Al-Sulwi. W ostatniej walce Szeliga stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki.

Szeliga podczas FAME MMA 14 w Tauron Arenie zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke. Pierwsza runda boks w małych rękawicach, a w drugiej i trzeciej formuła MMA. Już w pierwszej odsłonie ”Stormin” dominował i ostatecznie w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Szeliga o potencjalnej walce z Wrzoskiem!

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. Padło pytanie o potencjalne starcie z Marcinem Wrzoskiem.

Szczerze to wolałbym jakiś bardziej medialny pojedynek i też na wysokim sportowym poziomie. Na przykład z Denisem Załęckim, Alberto, albo Popkiem. Ale jakby federacja chciałaby, abym bił się z Marcinem Wrzoskiem, to bym się z nim bił i tyle. Przygotowałbym się jak najlepiej potrafię i na pewno zrobiłbym wszystko, aby wygrać.  

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Thursday, July 7, 2022

Zobacz także:

Prawdziwy wojownik! Błażej nie ma nóg i robi trening bokserski z Radkiem Paczuskim! [WIDEO] Widzieliście?

Błażej to prawdziwy wojownik, przed którym nie ma żadnych barier. Na Twitterze Uniq Fight Club ukazało się wideo, w którym chłopak robi trening z Radkiem Paczuskim. Przewraca się, wstaje i nadal walczy. Postawa godna podziwu!

Paweł Tyburski uważa, że Norman Parke się go boi: Mógłbym z nim wygrać! Co wy na to?

Paweł Tyburski na konferencji PRIME SHOW MMA 2 podkreślał, że dalej liczy na pojedynek z Normanem Parke. ”Stormin” odpowiedział, że się zgadza, ale ”Tybori” musi polizać jego buta. Przypomnijmy, że Parke już w sobotę wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim. W karcie walk pojawi się też Tyburski, który na zasadach K-1 podejmie Adama Soroko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis