Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArabSzeliga o Arabie w PRIME SHOW MMA: Coś niecoś potrafi, ale w sumie to by było na tyle!

Szeliga o Arabie w PRIME SHOW MMA: Coś niecoś potrafi, ale w sumie to by było na tyle!

Piotr Szeliga postanowił na instagramie skomentować ogłoszenie walki Gabriela Al-Sulwi w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Szeli” zapewnia, że kończy temat ”Araba”. Przypomnijmy, że tuż po walce było sporo komentarzy i pytań czy dojdzie do ich rewanżowego starcia. W aktualnej sytuacji wydaje się to mało prawdopodobne.

Szeliga

To był kolejny efektowny start uczestnika FAME MMA pochodzącego z Dębicy. Był nokaut z ”Wujaszkiem Fericze” i ważne zwycięstwo z Gabrielem Al-Sulwim.

Początek walki nie był dobry w wykonaniu Piotra. Szeliga chciał zaskoczyć rywala i szukał obszernych ciosów. ”Arab” wyprowadzał dużo ciosów prostych i niskie kopnięcia, które robiły wrażenie. Wydawało się, że ”Szeli” zaraz może mieć problem, aby utrzymać się na nogach. W drugiej rundzie Szeliga trafił kapitalnie w punkt. ”Arab” był ciężko znokautowany.

Szeliga już w marcu zapewniał, że nie da ”Arabowi” rewanżu.

Wiecie co mordeczki moje kochane, tak piszecie mi o tych rewanżach… W ch*ju mam tego człowieka, w ch*ju mam jakiekolwiek rewanże z nim. Ja mu tego nie dam, za żadne pieniądze mu tego nie dam. Rozumiecie? Mam na niego wyj**ane. Za to wszystko co robił, po prostu dla mnie ten człowiek nie istnieje, więc jeśli chodzi o niego to tylko czekam aż odda pieniądze i ciach bajera. Mam dużo lepsze rzeczy do roboty, uwierzcie mi, zresztą co ja będę wam mówił – zobaczycie.   

Szeliga komentuje walkę Araba na PRIME SHOW MMA 2!

Gabriel Al-Sulwi najbliższy pojedynek stoczy dziewiątego lipca na gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni, gdzie stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. W formule MMA zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Piotr Szeliga za pomocą instagrama postanowił skomentować walkę ”Araba” w organizacji PRIME.

Dużo osób mnie pyta odnośnie Araba – co on robi w PRIME i jakieś takie dziwne rzeczy. Słuchajcie, nie wiem, wyj**ane mam w niego i całą jego postać oraz w to jakim jest człowiekiem. Chciałbym tylko coś sprostować, że to nie Ania z nim walczyła, tylko ja z nim walczyłem, więc to wszystko było ze mną dogadywane. A z Anią dogadane było to, żebym tylko ten temat odpuścił, więc tak jak powiedziałem – tak też zrobiłem. Temat Araba odpuściłem, a czemu on w PRIME no ku*wa, gdzie on się… nie wiem. Okey coś niecoś potrafi, ale w sumie to by było na tyle. Koniec tematu Araba. 

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Friday, June 17, 2022

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2022] Na którą galę najbardziej czekacie?

Przed nami kolejny weekend pełen emocji w MMA. Szczególnie dużo będzie dziać się… w Polsce!

Wielki Bu gotowy na starcie z Denisem Załęcki: Rzekomo odmówiłem mu walki! Co wy na to?

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił, że jest gotowy i chętny na walkę z Denisem Załęckim. ”Wielki Bu” zapewnia, że może być to starcie na gołe pięści.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis