MMA PLKSWSzef KSW zaprasza zawodnika UFC: Jeśli kiedyś zdecyduje się zmienić pracodawcę, to…

Szef KSW zaprasza zawodnika UFC: Jeśli kiedyś zdecyduje się zmienić pracodawcę, to…

Foto: Facebook/ Martin Lewandowski

Szef KSW, Martin Lewandowski zaprasza zawodnika UFC do współpracy. Jeden ze współwłaścicieli największej organizacji MMA w Polsce opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym przyznał, że przed obecnym zawodnikiem UFC zawsze są otwarte drzwi do KSW.

Za nami świetna gala KSW 53, na której w walce wieczoru Mateusz Gamrot znokautował w trzeciej rundzie Normana Parka. I to właśnie o kolegę klubowego Irlandczyka chodzi w tym zaproszeniu przez Lewandowskiego.

Szef KSW zaprasza zawodnika UFC: Jeśli kiedyś zdecyduje się zmienić pracodawcę, to…

Makhmud Muradov to reprezentant Ankos MMA, gdzie do walki z “Gamerem” przygotowywał się Parke. Jak przyznał Martin Lewandowski, obecność Muradova przy Irlandczyku była kluczowa, kiedy ten próbował zbijać wagę do trzeciego starcia z mistrzem KSW:

“Miłe spotkanie z @makhmud muradov 🤝 Skromny, sympatyczny fighter i normalny chłopak. Dziękuje mu za pomoc w ratowaniu Normana w hotelu. Mieliśmy ciekawą i dobrą rozmowę. Życzę mu wszystkiego dobrego, a jeśli kiedyś zdecyduje się zmienić pracodawcę, to drzwi do KSW są otwarte.”

Miłe spotkanie z @makhmud muradov 🤝 Skromny, sympatyczny fighter i normalny chłopak. Dziękuje mu za pomoc w ratowaniu…

Opublikowany przez Martin Lewandowski Poniedziałek, 13 lipca 2020

Muradov dopiero zaczyna swoją przygodę z UFC. Pochodzący z Uzbekistanu 30-latek wygrał w oktagonie największej organizacji MMA na świecie już dwie walki. W debiucie wypunktował Alessio Di Chirico, a potem znokautował Trevora Smitha. W 2019 roku stoczył on sześć walk w klatce. Wszystkie wygrał. Dwie ostatnie zanotował w oktagonie UFC.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w UFC? Co o mistrzu KSW myśli Jan Błachowicz?

Mateusz Gamrot chce walczyć w UFC, to jest jego sportowy cel. Tam w niedalekiej przyszłości chce trafić mistrz KSW. Co o jego przyszłych walkach w szeregach światowego giganta sądzi Jan Błachowicz?

Pogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA?

Pogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA! Taką informację podał sam zainteresowany w rozmowie z dziennikiem The Sun. Pięściarz wagi ciężkiej ma przejść do organizacji Bellator MMA.

Aktualizacja rankingów UFC. Jiri Prochazka mocno debiutuje w kategorii Błachowicza.

Po gali UFC 251 nastąpiły przetasowania w oficjalnych rankingach UFC. Jak prezentują się one w poszczególnych kategoriach?