MMA PLKSWSzef KSW zapewnia: Wszyscy nasi mistrzowie mają na stole ofertę z UFC!

Szef KSW zapewnia: Wszyscy nasi mistrzowie mają na stole ofertę z UFC!

Martin Lewandowski zapewnia, że każdy mistrz KSW był kuszony propozycją od największej organizacji na świecie. Lewandowski zapewnia, że nie każdy chce iść do UFC, bo w KSW jest dobra płaca i traktowanie.

Ostatnim zawodnikiem, który zdecydował się z KSW pójść do UFC jest Abus Magomedov (24-4-1). Abus jedyną walkę w Polsce stoczył w grudniu poprzedniego roku. 30-latek w drugiej odsłonie poddał Cezarego Kęsika. ”Lubelski Czołg” przystępując do tej walki miał nieskazitelny rekord 12 zwycięstw.

Szef KSW o UFC: Niemniej jednak czasami możemy być ciekawsi dla zawodników!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl zdradził, że każdy mistrz KSW dostał propozycję z największej organizacji na świecie. Lewandowski zapewnia, że nie każdy chce przejść do amerykańskiego giganta.

Gwarantuję ci i państwu, że wszyscy nasi mistrzowie mają na stole ofertę od UFC. Wszyscy, co do jednego. Może oni tego nie powiedzą, ale ja wiem, bo mamy na tyle fajne relacje z zawodnikami i promotorami. Część ludzi po prostu mówi, że nie jest zainteresowana. A jeżeli coś odpalamy, to biorą, co leży na stole. Nie chcę też powiedzieć… UFC jest najlepszą organizacją na świecie, kropka. Nic tego nie zmieni, nikt z tym nie walczy. Niemniej jednak czasami możemy być ciekawsi dla zawodników, bo jesteśmy bardziej europejscy, bo inaczej o nich dbamy, bo nie jesteś numerem 654, tylko w czołówce i oni to doceniają. A płacimy bardzo dobrze.

Zobacz także:

Don Kasjo mógł zmierzyć się z ”Bombardierem” na FAME MMA 11? ”Król się nikogo nie boi!”

To byłoby ciekawe! Kasjusz Życiński w ostatnim czasie wspominał, że jest problem z następnym przeciwnikiem. Parę osób miało odmówić walki z gwiazdą FAME MMA. Teraz pojawia się informacja, że były rozmowy o potencjalnej walce z ogromnym ”Bombardierem”.

Najman vs Murański na jednym wywiadzie! Padają ostre wyzwiska! [WIDEO] Oglądaliście?

Tego jeszcze nie było! Postanowiliśmy doprowadzić do pierwszej konfrontacji Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Obie postacie na jednym wywiadzie – to jest gwarancja dużych dymów!