MMA PLKSWSzef KSW w mocnych słowach o Antku Królikowskim za pomysł walki Putin vs Zełenski! Padają słowa o “kreaturze”!

Szef KSW w mocnych słowach o Antku Królikowskim za pomysł walki Putin vs Zełenski! Padają słowa o “kreaturze”!

Szef Federacji KSW w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o “włodarzu” nowej freakowej organizacji na polskim rynku Antku Królikowskim. Aktor został twarzą projektu o nazwie Royal Division, który na pierwszej gali zorganizuje pojedynek… sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego!

Szef KSW w mocnych słowach o Antku Królikowskim

Impreza, o której głośno zrobiło się po pierwszej konferencji prasowej promującej ją odbędzie się już 30 kwietnia. Pierwotnie miała się ona odbyć w Opolu, ale swój sprzeciw w sprawie wynajmu hali na tę imprezę wyraził prezydent miasta Opole, dlatego miejsce organizacji tej gali na razie nie jest znane.

Więcej o decyzji prezydenta Opola w sprawie organizacji Royal Divison 1 TUTAJ -> To pewne! Prezydent Opola nie zgadza się na galę Antka Królikowskiego!

Szef KSW w mocnych słowach o Antku Królikowskim za pomysł walki Putin vs Zełenski!

Wszystkim, którym jakimś cudem umknęła informacja o walce wieczoru gali Royal Divison 1 przedstawiamy jej zapowiedź. Ta miała premierę na konferencji prasowej promującej galę.

Main eventem imprezy ma być pojedynek sobowtórów – Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. Zapowiedź tego starcia wygląda tak:

Po tej informacji polską część internetu – ale nie tylko – zalała lawina krytyki Antka Królikowskiego, którego internauci zwyzywają od najgorszych za – ich zdaniem – całkowite przekroczenie granicy dobrego smaku.

Jednym z krytyków Królikowskiego został także szef KSW – Martin Lewandowski. W żołnierskich słowach skomentował postawę aktora przy organizacji tego typu pojedynku:

“Tania kreatura i Tandetna parówa.”

Zobacz także:

Kamil Glik ostro o Antku Królikowskim, który robi walkę Putin vs Zełenski. Bardzo mocne słowa piłkarza! Widzieliście?

Jeden z czołowych piłkarzy reprezentacji Polski Kamil Glik ostro wypowiedział się o Antku Królikowskim, który jest naczelną postacią, tzw. włodarzem organizacji Royal Division.

FAME MMA 14: Tak Szeliga i Parke dogadywali walkę! Jest za kulisowe nagranie! Co wy na to?

Jest nagranie za kulis. Tuż przed galą FAME MMA 13 w Gliwicach doszło do kolejnej wymiany zdań pomiędzy Piotrem Szeligą i Normanem Parke. Jak widać jest tu mocniejsza spina. Freakowa organizacja postanowiła to wykorzystać i takie starcie zobaczymy podczas najbliższej 14 edycji w Krakowie. ”Szeli” stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki.

Royal Division – czyli niżej upaść się nie da!

Royal Division to nowa organizacja, której twarzą jest Antoni Królikowski. W dniu wczorajszym została zorganizowana ich pierwsza konferencja prasowa. Podczas niej ogłosili uczestników walki wieczoru. Uczestniczyć w tejże walce będzie sobowtór Prezydenta Rosji a jego rywalem będzie sobowtór Prezydenta Ukrainy. Dziś sobie o tym powiemy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis