MMA PLKSWSzef KSW ostro komentuje słowa Marcina Wrzoska: Niech przyjdzie i mi to powie w twarz!

Szef KSW ostro komentuje słowa Marcina Wrzoska: Niech przyjdzie i mi to powie w twarz!

Martin Lewandowski był gościem Artura Przybysza na kanale FanSportu.pl. Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju w mocnych słowach skomentował słowa Marcina Wrzoska, który jest byłym mistrzem KSW.

Lewandowski

”Polish Zombie” zdecydował się na przejście do freak fightów i właśnie tam toczy swoje pojedynki. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do starcia rewanżowego pomiędzy Marcinem, a Piotrem ”Szelim” Szeligą. To ostatnia walka Wrzoska, który zakończyła się szybko i nieszczęśliwie. Wrzosek po niskim kopnięciu upadł na matę i doznał poważnej kontuzji. Tym samym ”Polish Zombie” nie był w stanie kontynuować walki, a zwycięzcą został freak fighter z Dębicy.

35-latek w freak fightach stoczył cztery pojedynki. Wrzosek wygrywał z Piotrem ”Były Ochroniarz Oszusta z Tindera” Kałuskiego (w K-1) oraz z Mariuszem ”Sariusem” Gollingiem (w boksie). W debiucie Wrzosek przegrał po dobrym pojedynku z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Marcin Wrzosek odpowiada!

Artur Przybysz postanowił zapytać Martina Lewandowskiego o jedną z wypowiedzi Marcina Wrzoska. ”Polish Zombie” wyznał, że jedna z federacji, w której walczył pokrywa koszt operacji, ale później ściąga kwotę z następnej wypłaty. Martin Lewandowski mocno zareagował na wspomniane słowa Wrzoska.

Co to za bullshit? Marcinowi chyba się już odkleja naprawdę. Niech przyjdzie, niech się wyspowiada i powie mi to w twarz. Po prostu już od farmazonów, które wypływają z ust zawodników, rzygać mi się chce. Nie zamierzam się tłumaczyć. Niech się prześpi z tematem i wróci do mnie. Każdy zawodnik od lat ma wsparcie KSW.

”Polish Zombie” na twitterze postanowił odpowiedzieć.

Można mnie nazwać odklejencem ale nigdy nie kłamcą.

Zobacz także:

Wiemy kiedy i z kim zmierzy się Dominik Pudzianowski w swoim debiucie! Co wy na to?

Tak to prawda – trzeci z braci Pudzianowskich zadebiutuje! O potencjalnym starcie Dominika Pudzianowskiego mówi się już od jakiegoś czasu. Teraz już z pewnością możemy ogłosić jego start w main evencie gali WOTORE 7, która dwudziestego trzeciego czerwca odbędzie się w Katowicach.

Arkadiusz Wrzosek chce walki ze Szpilą! Widzieliście?

Do starcia Wrzosek vs. Szpilka miało dojść już w styczniu bieżącego roku. Niestety kontuzja byłego pięściarza wyeliminowała go z tego pojedynku. Czy w najbliższym czasie dojdzie do hitowego starcia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis